KİŞİSEL VERİLERİN KORUNMASI HAKKINDA

Off

Veri güvenliği kişisel verilerin, kişiye ve kişisel haklara saygı duyularak ele alınmasıdır. Veri güvenliği Volvo Group Code Of Conduct’in da öncelikli parçalarından biri olup müşterilerimizle, çalışanlarımızla ve iş ortaklarımızla kurduğumuz güvenin temelini oluşturmaktadır.

Gizlilik Politikası

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla doldurduğumuz form ile, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası"nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Çalışan Adayı Aydınlatma Metni

Tedarikçi Aydınlatma Metni

Bayi Aydınlatma Metni

İlgili Kişi Başvuru Formu

Kişisel verilerimin işlenmesine ilişkin açık rızam vardır.Bilgilendirme ve Aydınlatma Metni'ni okudum, onaylıyorum.
Tarafıma ticari elektronik ileti gönderimine onayım vardır.

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla doldurduğunuz form ile, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Gizlilik Politikası" nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası" nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Çalışan Adayı Aydınlatma Metni

Tedarikçi Aydınlatma Metni

Bayi Aydınlatma Metni

İlgili Kişi Başvuru Formu