Çözümleri̇mi̇z

Hafriyat sitelerinizdeki rotasyonları artırın ve operasyonları iyileştirin

İnşaat

5min
Renault Trucks K earthmoving truck

Hafriyat sahalarında, sürücüler için yüksek taşıma kapasitesine ve rahat, güvenli çalışma ortamına sahip sağlam ve üretken araçlar gereklidir. Renault Trucks, faaliyetinize çok uygun inşaat kamyonları ve ilgili hizmetler konusunda sizi destekler.

Hafriyat kamyonlarınızın yaptığı dönüşlere değer katın

Bir şantiyeye başlarken kum, toprak veya kayaların taşınması ilk adımdır. Karlı olması için, büyük hacimlerin olabildiğince çabuk taşınması gerekir. Renault Trucks C ve K, normal yollarda hala yüksek performans sergilerken, ağır yükler taşıyan şantiyelerde ilerleyebilen inşaat araçlarıdır.

Sık sık özellikle zorlu koşulların olduğu ortamlarda çalışıyorsanız, Renault Trucks K'nın XTREM versiyonunu tercih edebilirsiniz. Yük kapasitesi 34 tona, 6x4 tutucu için toplam yükleme kapasitesi 100 ton ve 120'ye kadar çıkarıldı. 6x4 traktör için ton. Renault Trucks C ve K, her bir arka aksta 13 tonluk bir ağırlık taşıyabilir.

Renault Trucks Master, peyzaj alanları gibi daha yerel alanlar için de uygun olabilir.

İnşaat kamyonlarınızın yaptığı dönüşleri en üst düzeye çıkarın

Araçlarımız tasarlanırken, şantiyelerde çalışırken kusursuz sağlamlık sağlamak için zorlu testlere tabi tutulur. Geniş yerden yükseklik, herhangi bir topraklamadan ve şasi altında herhangi bir potansiyel hasardan kaçınmak için özellikle geniş bir saldırı açısı sunar.

° Renault Trucks C ve K, piyasadaki en iyi hücum açısına sahiptir ve K modelinde 15 inçlik aksın altında ve tankın altında 20 inçlik bir yerden yükseklik vardır.

Her araç için, şasinin kirişleri, yapının direncini garanti etmek için üstyapıya bağlı olarak farklı yerlerde güçlendirilebilir. Motorun tıkanmasını önlemek için Renault Trucks K, tozun girmesini önlemek için siklonik bir hava ön filtresi ile donatılmıştır.

Şantiyedeki herhangi bir yükleme veya araç problemi, zaman kaybına ve işletme verimliliğinin azalmasına neden olabilir. Bu riski sınırlamak ve sürücü güvenliğini artırmak için, kamyonların kabini mükemmel görüş alanına sahiptir. Tavandaki gidon kullanılarak güvenli bir şekilde erişilebilen bir yan basamak sayesinde sürücüler yüklerine kolayca göz kulak olabilirler.

Renault Trucks C

Renault Trucks C ve K, şantiyelerde sürücülere yardımcı olmak için çeşitli sürüş yardımlarıyla donatılmıştır:

  • Dengesiz zeminde motor gücünü artırmak için manuel hızlandırıcı
  • Yokuşta kalkış yardımı
  • Elektrikli ve otomatik park freni
  • Şantiyelerde sürüş sırasında vites değiştirmeye yardımcı olmak için arazi moduna sahip Optidriver otomatik şanzıman
  • Ağır yüklü şantiyelerde sürüş için ekstra yavaş vitese sahip Xtended modu
  • Diferansiyel motor, daha kolay erişim için bir döner düğme ile engellenir
  • Optibrake, piyasadaki en güçlü motor freni

Renault Trucks araçları hem şantiyelerde hem de açık yolda mükemmel rahatlık sağlıyor. Güçlü motorları ve yoldaki özellikleri, nakliye sırasında yüksek ticari hız sağlarken aşırı tüketimden kaçınarak karlılığınızı artırır.

Renault Trucks C

Yapımı kolay gövdeli bir inşaat kamyonunu tercih edin

Araçlarımız, seçtiğiniz üstyapı imalatçısının gövdeyi kolay ve hızlı bir şekilde inşa etmesine yardımcı olmak için tasarlanmıştır. Faaliyetinize bağlı olarak ihtiyacınız olan hassas dingil mesafesini seçebilirsiniz ve ayrıca üstyapı imalatçıları için ekipman montajını kolaylaştırmak için birkaç farklı donanım sunuyoruz.

Araçların şasisinde ayrıca ekipman takmak, elektrik kablolarını geçirmek veya kabinin arayüzünü oluşturmak için önceden yapılmış bağlantı parçaları bulunur.

Şasinin altındaki birkaç alan boş bırakılır, böylece seçilen üstyapıya göre çeşitli ekipmanlar eklemeyi seçebilirsiniz. İşlerini kolaylaştırmak ve araçlarınızın teslim süresini azaltmak için tüm bu işleri üstyapıcılarla yakın işbirliği içinde yapıyoruz.

Renault Trucks C
 
Renault Trucks C

Filonuzun nasıl kullanıldığını takip edin ve tüketimi azaltın

Fark etmiş olabileceğiniz gibi, şantiyelerde yakıt tüketimi oldukça hızlı bir şekilde artabilir. Çoğu zaman, bunun nedeni araç kullanımının optimize edilmemesidir. Renault Trucks tarafından tasarlanan filo yönetimi çözümü Optifleet'i seçerek, araçlarınızın yakıt tüketimi hakkında ayrıntılı bilgi edinebilir ve buna katkıda bulunan faktörleri anlayabilirsiniz. Yüksek tüketime sürüş tarzı, motorun aşırı rölanti kullanımı veya yüksek PTO'lar neden olabilir. Optifleet ayrıca belirlediğiniz bir tüketim eşiğini aşmanız durumunda sizi uyarır. EcoScore modülü, sürücülerinizin iyileştirme alanlarını belirler ve şantiye faaliyetlerine adanmış özel bir program sunar.

Renault Trucks C

Bakım maliyetlerinizi azaltın

Hafriyat işi yapılırken araçların ve parçaların gücü ve sağlamlığı teste tabi tutulur. Aşırı maliyetleri önlemek ve araç bakımını planlamak için Renault Trucks, çeşitli kişiselleştirilmiş bakım paketleri sunar. Bu planlar şeffaftır, uygulaması hızlıdır ve uzun vadeli taahhüt gerektirmez. Faturalama ve hizmet süreleri de önceden belirlenir. Tüm bakım çalışmaları, Renault Trucks tarafından kullanılan teknolojiler ve ürünler konusunda özel olarak eğitilmiş uzmanlar tarafından atölyelerimizde gerçekleştirilir. Araçlarınızın kalitesini ve dayanıklılığını garanti etmek için yalnızca orijinal parçalar kullanıyoruz.

Maliyetleri düşürmek amacıyla, kullanılmış veya hasarlı bir parçayı değiştirmeniz gerektiğinde, Renault Trucks standart bir değişim hizmeti de sunar. Yepyeni bir parça kullanmak yerine, parçaları katı bir endüstriyel sürece göre yeniliyor ve yeniliyor ve her bir öğeyi yeniden pazarlamadan önce doğruluyoruz. Yenilenen parçanın nitelikleri ve performans seviyeleri, yeni parçalar için aynı gereksinimleri karşılar ve ayrıca iki yıl garantilidir. Yeni parçalardan daha uygun maliyetli olan bu hizmet için 2.000'den fazla parça uygundur, böylece kaliteden ödün vermeden paradan tasarruf edebilirsiniz.

Finansman planınızı hafriyat sitelerinize uyarlayın

Renault Trucks, araçlarınızı finanse etmenize yardımcı olmak için hafriyat faaliyetlerinize mükemmel şekilde uyan çeşitli çözümler sunar. Formüllerimiz vücut geliştirme süresini ve aktivite özelliklerini dikkate alır. Örneğin, inşaat alanında yıllık kilometrenin genellikle oldukça düşük olduğunu biliyoruz, bu nedenle finansman planının süresini işletme maliyetlerini optimize edecek şekilde uyarladığımızdan emin oluruz. Danışmanınız, en iyi formülü seçerken her adımda size destek olacaktır.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN!

Set canonical URL
Off