Çözümleri̇mi̇z

Acil durum ve İtfaiye hizmetleri: her türlü arazide güvenle hareket edin

İnşaat

Dağitım

5min
Renault Trucks C with High Power Foam Fire appliances

Bir itfaiyeci olarak, her an, her cepheden ve her türlü araziden çağrılabilirsiniz. Renault Trucks, en iyi acil servis araçlarını (itfaiye aracı, tanker kamyonu vb.) Seçmenize yardımcı olmak için uzmanlığınızı ve ticaret ve üstyapı imalatçılarınızla birlikte çalışma konusundaki uzun süreli deneyimini size sunar. Kendinizi korurken başkalarını da korumanıza yardımcı olabilecek hizmetler konusunda size tavsiyelerde bulunabiliriz.

Acil servis araçları serimizi keşfedin

Renault Trucks, yüzyılı aşkın süredir itfaiye istasyonlarıyla işbirliği yapıyor. Bu uzun süredir devam eden ortaklıktan yararlanarak, vücut geliştiricilerle yakın işbirliği içinde çalışıyoruz, böylece size faaliyetinize en uygun, acil müdahaleler için mükemmel şekilde tasarlanmış araçları sunabiliriz. Renaul Trucks Master, Renault Trucks D ve D WIDE, Renault Trucks C ve Renault Trucks K, endüstriyel riskler veya özel operasyonlar için şehre, yolda, orman veya ev yangınlarına çağrılsanız da ihtiyaçlarınızı karşılar.

İtfaiye araçları: her koşulda hızlı müdahale edin

Her türlü araziye davet edilebileceğinizi biliyoruz. Bu nedenle, şehir içi operasyonlar için kısa dönüş yarıçapına ve düşük viteslerde bile uygun torka sahip (Renault Trucks C'miz için 900 rpm) kullanımı kolay ve kompakt araçlara sahip olmanız çok önemlidir.

m Bu, Renault Trucks D'mizin dönüş yarıçapıdır

İtfaiyeciler için uygun çalışma koşullarının sağlanması

Diğer insanları ellerinden geldiğince korumak için itfaiyeciler önce kendilerini korumalı ve koşulların uygun olduğundan emin olmalıdır. Bir operasyonun ilk aşaması itfaiye aracını çalıştırmaktır! Bu yüzden kaybolmayacak bir anahtar tasarladık. Buna ek olarak, Renault Trucks mümkün olan en düşük basamakları tasarlayarak sürücünün ve yolcuların inip çıkmasını kolaylaştırdı.

Renault Trucks Master'da ilk adım yerden sadece 436 mm yüksekte.

Katell Simon Ürün Müdürü

Yan kapıları 1270 mm genişliğe kadar açılabilmektedir. Tüm araçlar, tanker kamyonları için su pompaları, aydınlatma ekipmanı veya karayolu kazaları için büyük kesiciler gibi her türlü senaryoda kullanılan temel ekipman için şasi üzerinde boş alan ile teslim edilir. Yangınla mücadeleye ayrılmış araçlar, kamyonlarının etrafı ateşle çevrili olduğunda itfaiyecileri 130 ° C'de 10 dakika süreyle koruyan termal koruma alacak şekilde önceden donatılmıştır.

İtfaiyeciler: yerel üstyapıcılarla uzun süredir devam eden ortaklığımızdan en iyi şekilde yararlanın

Aracınızın ihtiyaçları, çağrıldığınız duruma bağlıdır. Bu nedenle şasimiz, tüm senaryolar için ihtiyacınız olan kamyonu barındıracak şekilde tasarlanmıştır. Tüm gereksinimleri karşılamak amacıyla Renault Trucks, 3,3 ila 33 ton arasında değişen yedi farklı şasi tabanına güveniyor. Bunlar arasında Renault Trucks Master gibi yol yardım minibüsleri, Renault Trucks C veya K gibi yüksek güçlü itfaiye araçları ve ayrıca Renault Trucks D.

Üstyapı imalatçı ortaklarımız, aşağıdaki öğelerin bulunabileceği özel bir web sitesi olan Renault Trucks üstyapıcı portalına erişebilir:

  • Tüm araçlar için detaylı teknik sayfalar
  • 1/20 ölçekli çizimler
  • Montaj talimatları

Bu, işlerini kolaylaştırır ve araç tesliminden önce teslimat sürelerini kısaltır. Bu yakın işbirliği aynı zamanda tekliflerimizin size emanet edilen görevlere ve profesyonel beklentilerinize göre gelişebileceği anlamına gelir.

Araç arıza sürelerini önlemek için kamyon bakımını önceden tahmin edin

Araç ve parça mevcudiyeti kilit noktadır. Renault Trucks, araç arıza sürelerini önlemek ve plansız duruşlardan kaçınmak için yeni ve yenilikçi bir hizmet geliştirdi. Bir PREDICT sözleşmesine abone olarak, araçlarınız dijital bir platforma kaydedilecek ve bakımı yakından izlenecek ve takip edilecektir. İş gerekli görülürse veya bir parçanın değiştirilmesi gerekiyorsa, danışmanınız sizinle iletişime geçecek ve bir hizmet planlayacaktır. Amacımız, planlanmamış araç arıza süresini minimumda tutmaktır.

Acil servis araçlarınızın tüketimini azaltın

Yakıt tüketimi, acil durum araçları için büyük bir masraftır. Filonuzu daha iyi yönetmek için, Renault Trucks tarafından sunulan akıllı bir filo yönetimi hizmeti olan Optifleet'i kullanmayı seçebilirsiniz. Bununla araçlarınızı gerçek zamanlı olarak bulabilir ve sürücüler tarafından araç tüketimi ve kullanımına ilişkin özel bilgiler gönderilebilir. Optifleet'e bir web sitesi veya akıllı telefon uygulaması aracılığıyla erişilebilir.

Set canonical URL
Off