Çözümleri̇mi̇z

Uzun yol: Uzun mesafeli seyahat için gönül rahatlığı

Dağitım

Uzun Yol

5min
T Range Optifuel Challenge

Uzun yolda bir profesyonel olarak, öngörülemeyen olaylar asla iyi haber değildir. Masraflarınızı sınırlandıran ve sürücü bağlılığını artıran uzun vadeli görünürlük ve ulaşım çözümlerine ihtiyacınız var. Kârlılığı artırmak ve yönetimi kolaylaştırmak için Renault Trucks tarafından sunulan ürün ve hizmetleri keşfedin.

 
 

Renault Trucks T: Üretkenliği artırmak için mükemmel araç

Renault Trucks T serisi, uzun mesafeli yolculuklar için tasarlandı. Uzun yol için en uygun araçtır. Renault Trucks T veya T High modeli güvenilirlik, yüksek performans ve inanılmaz konfor sunar. Renault Trucks hizmetleriyle birleştirildiğinde, işletmenizin karlılığını artırabilir ve çalışma süresini artırabilirsiniz. Euro 6 motor, kirliliği ve yakıt tüketimini sınırlarken yüksek ticari hız ve mükemmel sürüş konforu sağlar.

Renault Trucks T
 
 
 

Uzun mesafeli taşıma: her şeyden önce konfor

Uzun mesafeler kat edenler, yolda olma ve işleri konusunda tutkulu. Direksiyonun arkasında sayısız saatler geçiriyorlar, bu da araç içi konforun en yüksek beklentilerini karşılaması gerektiği anlamına geliyor. Eşyalarını, özellikle ağır eşyaları yüklerken, dış botu kullanıp içeriden erişebilirler. Gelişmiş kabin, gemiye bindikten sonra mükemmel görüş sağlar ve yükleme ve boşaltma sırasında manevra yapmayı kolaylaştırır.

Renault Trucks T High accessories

 

The Renault Trucks T High cab boasts a perfectly flat floor and a 6.6 ft. ceiling height to make movement easier, as well as an 8.2 ft. wide sleeping area. A 40-litre silent electric fridge can be placed in the space between both front seats, and a folding table can also be installed (maxispace cab).

Renault Trucks T High Truck cabin
Renault Trucks T High accessories

Many other Renault Trucks accessories are available to enhance comfort or safety - such as an air-pressure gun to quickly clean the cab, an anti-theft anti-siphoning device, or a Doorlock anti-intrusion device which may prove extremely useful at night.

Renault Trucks T High cabin
 
 
 

Uzun yol: son mil teslimatları

Faaliyetiniz kentsel alanlarda toplu teslimatlara veya son kilometre teslimatlarına odaklanıyorsa, Renault Trucks Master'ımızı seçmek isteyebilirsiniz. Bu araç 3,3 ila 7,5 ton arasında değişir, şehir içinde kullanımı son derece kolaydır ve sürücüler ve teslimat görevlileri için işi kolaylaştıran çok düşük bir yük eşiğine sahiptir. Yükleme hacmi, modele bağlı olarak 17 m3'e (yani 5 euro-palete kadar) ve taşıma kapasitesi 2.332 kg'a kadar çıkabilir. Yakıt tüketimini azaltmak için, bir otomatik şanzıman ve ekonomik modun yanı sıra bir vites değiştirme yardımı ve Stop & Start sistemi ile donatılmıştır.

Yakıt giderlerinizden tamamen kurtulmak istiyorsanız veya düşük emisyon bölgelerine erişmeniz gerekiyorsa, Renault Trucks Master Z.E'yi öneririz. Bu %100 elektrikli ticari araç altı farklı versiyonda mevcuttur ve 33 kWh batarya ile 75 mil çalışma menziline sahiptir.

Versiyonlar arasında bir minibüs, platform kabini veya şasi kabini bulunur. Tüm ihtiyaçlarınıza kolayca adapte olabilir ve 1.720 kg'a kadar taşıma yükü ve 22 m3'e kadar yükleme hacmi sunar.

 

 

 

 

 
 

Maliyetlerinizi uzun vadede yayınlayın

Uzun mesafeli taşımacılık alanında, herhangi bir lojistik sorunun büyük yankıları olabilir. Giderlerinizi dağıtmanız ve beklenmedik olayları sınırlandırmanız için Renault Trucks, seçilen araca ve kullanımına bağlı olarak yılda 2 ila 5 yıl ve 155.300 mil arasında değişen kişiselleştirilmiş bir bakım planı içeren Start & Drive sözleşmeleri sunar. Böylelikle hareketsizleştirme maliyetlerinizi düşürebilir, idari işleri kolaylaştırabilir ve uzun vadede yüksek araç performansı sağlayabilirsiniz.

Ayrıca, Fransa ve Avrupa'daki geniş ağı sayesinde, araçlarınız ana üssüne dönmeye gerek kalmadan hızlı ve verimli bir şekilde bakılabilir.

Uzun yol için araç kullanılabilirliği çok önemli olduğundan, Renault Trucks dinamik ve proaktif bakım hizmetiyle yenilikler yaptı: Predict. Kamyonunuz, kullanımını ve aşınmasını izleyen özel bir veritabanına kaydedilir. Bir müdahale gerektiğinde, danışmanınız arıza meydana gelmeden önce ve faaliyetinizi en az etkileyecek bir zamanda randevu ayarlamak için sizinle iletişime geçecektir.

Yakıt maliyetlerinizi azaltın

Sürücüler tarafından araç tüketimi ve kullanımı, hesaplarınız üzerinde gerçek ve doğrudan etkilere sahiptir. Renault Trucks araçları mümkün olduğunca az tüketecek şekilde geliştirildi. Renault Trucks T kabini, hava akışını artırmak ve tüketimi azaltmak için bir trapez şekline ve 12 ° eğimli bir ön cama sahiptir. DTI 11 ve DTI 13 motorlarımız da iyi bir ticari hız sağlayacak şekilde tasarlandı.

Renault Trucks T veya T High modellerine, aşağıdakileri içeren Eco Fuel paketi sayesinde daha da yüksek performans sağlayan başka seçenekler eklenebilir:

  • Optidriver otomatik şanzıman üzerinde bir Eco Cruise Control modu
  • Ayrılabilir bir hava kompresörü
  • Değişken bir direksiyon pompası
  • Otomatik motor durdurma

Bununla birlikte, tüketimin sadece araca değil, aynı zamanda nasıl sürüldüğüne de bağlı olduğunu hepimiz biliyoruz. Sürücüleri verimli sürüş konusunda eğitmek, tüm filonuzun tüketimini azaltmada önemli bir rol oynar. Size bu konuda yardımcı olmak için Renault Trucks kendi Optifuel çözümlerine sahiptir. Tüm araçlarınız için son derece hassas tüketim verilerine ve bunların nasıl kullanıldıklarına ilişkin bilgilere erişebilirsiniz.

StepC_D
 
 
 

Uzun mesafeli taşımacılık: teslimatları gerçek zamanlı olarak takip edin

Öngörülemeyen bir bakımın asla hoş karşılanmaması gibi, beklenmedik lojistik olayların faaliyetiniz üzerinde olumsuz bir etkisi olması hızlıdır. Akıllı Optifleet filo yönetimi çözümümüz, yolculuklarınızı verimli bir şekilde planlamak ve coğrafi izleme seçeneği sayesinde araçlarınızı gerçek zamanlı olarak görselleştirmek için kullanılabilir. Her araç için tüketim verilerine ve sürüş süresine kolayca erişebilirsiniz. Bir müşteri siparişini değiştirirse veya bir teslimat ekleyebileceğinizi görürseniz, sürücüleri yeniden yönlendirebilir veya zorluk çekmeden onlara yeni bir iş atayabilirsiniz.

 
 

Uzun mesafeli nakliye araçlarınızı finanse edin

Renault Trucks, araçlarınızı finanse etmenize yardımcı olmaya hazır. Çeşitli formüllerimiz, uluslararası taşımacılık faaliyetinize ve bunun gerektirdiği yüksek kilometre performansına uyum sağlar. Örneğin, hepsi bir arada özel bir finansal kiralama çözümü sunuyoruz, böylece herhangi bir kötü sürprizle karşılaşmadan TCO'nuzun (Toplam Sahip Olma Maliyeti) tam kontrolünü elinizde tutabilirsiniz. Danışmanlarımız size rehberlik edecek, böylece en uygun çözümü seçeceksiniz.

 
 

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN!

kamyonunuzun en iyi resmini yükleyin. Bir .jpg veya .png biçimi seçebilirsiniz
Bu formu gönderirken, Renault Trucks'ın kişisel verilerimi, sağlanan bilgileri değerlendirmek ve bu belirli konu hakkında benimle iletişime geçebilmek için gerektiği sürece saklayacağını ve saklayacağını kabul ediyorum. Verilerim, talebimi karşılayabilecek Renault Trucks ortaklarına ve distribütörlerine de aktarılabilir.
Renault Trucks ürünleri ve etkinlikleri hakkında haber ve bilgi almayı kabul ediyorum. Aldığım her e-postada bu iletişimleri durdurabileceğim.

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla doldurduğunuz form ile, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Gizlilik Politikası" nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası" nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Çalışan Adayı Aydınlatma Metni

Tedarikçi Aydınlatma Metni

Bayi Aydınlatma Metni

İlgili Kişi Başvuru Formu

Set canonical URL
Off