Çözümleri̇mi̇z

Soğutmalı nakliye: verimli taze veya dondurulmuş ürün teslimatı

Dağitım

Elektrikli Araçlar

5min
Renault Trucks D Wide for refrigerated transport

Taze veya donmuş ürünlerin nakliyesi, izlenebilirlik ve hijyen gereksinimleri doğrultusunda son derece hassas sıcaklık kontrolü gerektirir. Renault Trucks, frigorifik kamyonetler ve kamyonlar ve frigorifik nakliye için özel olarak tasarlanmış hizmetleri ile bu ihtiyaçları karşılıyor. Ekiplerimiz size destek ve tavsiyelerde bulunmaya hazırdır, böylece karlılığı optimize edebilir ve maliyetleri kontrol edebilirsiniz.

Soğutmalı nakliye ihtiyaçlarınıza uygun araçlar

Daha yüksek teslimat karlılığı sağlamanın ilk yolu, gereksinimlerinize veya müşterinizin gereksinimlerine mükemmel şekilde uyan soğutmalı bir kamyon kullanmaktır. Diğer bir deyişle, mükemmel manevra kabiliyetini korurken mümkün olduğunca çok ürün taşımanız gerekir. Bunu göz önünde bulundurarak, Renault Trucks, ister Renault Trucks Master ve platform kabini ile gıda perakende sektörü için ister Renault Trucks D serisi ile taze ürünlerin teslimi için olsun, her türlü üstyapıyı kapsayacak geniş bir dingil mesafesi yelpazesi sunuyor. piyasadaki en geniş dingil mesafesini sunar. Renault Trucks uzmanları seçiminizde sizi destekleyecek, böylece üstyapı imalatçılarının kısıtlamalarına en uygun konfigürasyonu bulabilirsiniz: ikincisi şasi tasarımı olacak, böylece gerektiği gibi uygun şekilde uyarlanabilecek ve yerleştirilebilecekler. Sipariş edilen aracın tam konfigürasyonuna karşılık gelen şasi planlarının yanı sıra özel bir yardım hattı hizmeti sunan bir web sitesi sağlıyoruz. Bu, vücut geliştirme sürecindeki teslim süresini kısaltmaya yardımcı olur.

Renault Trucks ile kamyon satın almak çok daha kolay.

Renault Trucks serimizi keşfedin: D, D Wide, T ve Master

Soğuk taşımacılık söz konusu olduğunda, araçlarımız üstyapı imalatçıları tarafından kurulan her tür soğutma ünitesi ile uyumludur - Frigoblock (Thermoking) ve Eco-Drive gibi% 100 elektrikli üniteler dahil. Renault Trucks D serimiz, elektrik jeneratörlerini çalıştırmak için 650 Nm'ye kadar bir motor arka PTO'ya sahiptir ve DTi 8 motorumuz, Frigoblock Inverter® elektrik jeneratörlerini barındıracak şekilde donatılmıştır. Orijinal pillerimiz, soğutma ünitesinin mükemmel çalışmasını garanti eder.

Bu, çalışma aletinizin ihtiyaç duyduğunuzda hazır olduğu ve yüksek performans seviyelerine sahip olduğu anlamına gelir.

Verimli teslimatlar sağlayın

Araçlarımız, azaltılmış genişlikleri ve piyasadaki en iyi dönüş dairelerinden biri sayesinde kolay manevra kabiliyeti sunar. Dar veya sıkışık sokaklarda gezinmeyi teslimat sürücüleri için bir esinti haline getirir.

Araç hareketsizliğini azaltın ve tahmin edin

Hareketsizleştirilmiş bir kamyon, daha az teslimat ve dolayısıyla gelir kaybı anlamına gelir. Tecrübemiz ve bilgi birikimimiz ile size en güvenilir araçları sağlayabiliyoruz. Start & Drive bakım sözleşmelerimiz, özel soğutmalı nakliye ihtiyaçlarınıza uyum sağlarken, sizi desteklemek ve çalışma aletinizin maksimum kullanılabilirliğini sağlamak için mevcuttur. Size daha da fazla yardımcı olmak için Predict hizmetini başlattık. Bu bakım teklifi, kamyonlarınızla ilgili verileri işleyen merkezi, bağlantılı bir platforma dayanmaktadır. Bir sözleşme yöneticisi, olası hareketsizlikleri önlemek için proaktif araç ve olağan aşınma bakımından sorumludur. Hareketsizleştirme kaçınılmaz olduğunda, müdürünüz onarım işini planlayacak, böylece günlük faaliyetiniz üzerinde mümkün olduğunca az etkisi olacaktır.

m Renault Trucks D serimiz için manevraları kolaylaştırmak için azaltılmış dönüş yarıçapı

Sürücü güvenliği

Teslimatların zamanında yapılmasını sağlamak için sürücü güvenliği ve konforu çok önemlidir.

  • Sürücüler araçlarına girerken veya araçlarından çıkarken herhangi bir kazayı önlemek için, kamyonlarımızda kaymaz basamaklar ve üç noktalı ergonomik tutamaklar bulunmaktadır.
  • Aktif güvenlik ile ilgili olarak, sürücüye yardımcı olmak ve kazaları önlemek için şeritten ayrılma uyarıları ve otomatik acil durum freni gibi çeşitli sistemler mevcuttur.

 

Çevresel ayak izinizi azaltın

Tedarik zincirindeki paydaşlar, çevresel etkilerini azaltmaya giderek daha fazla bakıyorlar. Renault Trucks, soğutmalı taşımacılık alanında enerji geçişinizi kolaylaştırmak için doğal gazla çalışan D WIDE CNG kamyonu tasarladı. 16 veya 19 ton ağırlığında 4x2 tutucu veya 26 ton ağırlığında 6x2 tutucu olarak mevcuttur, şehir içi, şehir çevresi ve bölgesel kullanım için mükemmel şekilde uygun olan otomatik Allison şanzıman ile donatılmıştır. Renault Trucks, soğutma ünitesinin gazla çalıştığı Carrier, ile birlikte geliştirilen bir çözüm sunuyor. İkincisi, özel bir dört şişeli rafa bağlıdır ve böylece araç kapatıldıktan sonra bile çalışmaya devam edebilir.

Renault Trucks D CNG
Valve for CNG refil on a Renault Trucks D

Renault Trucks, T serisi için Fransız kolza tohumundan yapılan alternatif ve sürdürülebilir bir yakıt olan Oleo100'ü yaratan Avril ile de ortaklık geliştirdi. Bu, standart yakıta gerçek bir alternatif oluşturarak CO² emisyonlarını% 60 ve partikül emisyonlarını% 80 oranında azaltır. Üstelik% 100 biyolojik olarak parçalanabilir.

% 100 Elektrikli Z.E. Range

Z.E. ürün yelpazesi, faaliyetinizin çevresel ayak izini azaltırken özellikle soğutmalı nakliye ihtiyaçları için çok uygundur. Renault Trucks Master Z.E. % 100 elektrikli olması, bu kamyonun son kilometreleri kat etmek ve Düşük Emisyon Bölgelerine (LEZ'ler) erişmek için mükemmel olduğu anlamına gelir. İhtiyaçlarınızı açıklamak ve kişiselleştirilmiş bir teklif almak için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

Ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Renault Trucks D

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

Set canonical URL
Off