Çözümleri̇mi̇z

Tanker kamyon taşımacılığınız için karlılığı güvenle artırın

Dağitım

Uzun Yol

5min
Tanker Transport Truck

Nakliye faaliyetiniz, kamyonun ve ekipmanın ne kadar ağır olduğu dikkate alındığında, taşıma yükünüzü optimize eden tanker kamyonları gerektirir. Tanker kamyonlarınız sıvı dökme ürünleri veya tehlikeli maddeleri taşımak için kullanılabilir, bu nedenle hem mallar hem de sürücüler için yüksek düzeyde güvenlik gereklidir. Renault Trucks, araç ve hizmet seçiminiz konusunda size rehberlik edebilir.

Tanker kamyonları: Daha yüksek taşıma kapasitesi sayesinde yolculukları optimize edin

Hidrokarbon, sıvı dökme veya toz ürünler taşıyor olsanız da, iyi bir karlılık sağlamak ve yükünüzü optimize etmek için mümkün olan en hafif kamyonları kullanmalısınız. Renault Trucks D WIDE (4x2 veya 6x2) veya D 4x2 çok hafif şasiye sahiptir ve ortamdan bağımsız olarak çoğu tanker taşımacılığı kısıtlamasını karşılar.

metre Bu, D aralığının manevra kabiliyetini artırmak için azaltılmış dönüş yarıçapıdır.
Tanker transporting oil Renault Trucks in Algeria

Daha büyük bir depolama kapasitesine ihtiyacınız varsa, “Renault Trucks T Tanker'i tasarladık. Bu, içinde olabildiğince çok parçanın alüminyumdan yapıldığı, yani çok daha hafif oldukları bir araçtır:

  • Jantlar  
  • Yakıt tankı  
  • Tekerlek bağlantısı 

Ayrıca Renault Trucks T Tanker, sürücünün konforunu korurken ağırlıktan da tasarruf sağlayan alçak kabinli bir versiyonda da mevcuttur.

Renault Trucks D ve Renault Trucks D Wide modelleri için tanker versiyonları da mevcuttur. Alüminyum jantlara, uyarlanmış yakıt depolarına ve net bir sağ tarafa sahiptir, böylece üstyapı imalatçısının pompalama ekipmanı takılabilir.

Özetle, Renault Trucks Tanker modelleri olağanüstü yük kapasitesi için yapılandırıldı. Daha yüksek bir yük, her yolculukta daha fazla mal taşınması ve dolayısıyla faaliyetiniz için daha fazla karlılık anlamına gelir.

Sürücüler ve mallar için güvenliği sağlayın

Tanker kamyonlarınız tehlikeli ürünler taşıyorsa, güvenlik faaliyetlerinizde önemli bir rol oynar. Herhangi bir riski önlemek için Renault Trucks TTanker birçok güvenlik özelliğine sahiptir:

  • Kabinin arkasından ve dışından kolayca erişilebilen ana akü
  • Egzoz borusunda alev tutucu
  • Taşınan malların tehlike türünü ve seviyesini detaylandıran, vurgulanmış bir ADR plakası ile önceden donatılmış
  • Lastik basıncı kontrol sistemi
  • Sallanmayı önlemek için uzunlamasına süspansiyonlu koltuk

Ek olarak, Renault Trucks sürücüleriniz için verimli sürüş eğitimi kursları sunar. Bu kurs, uzmanlarımız tarafından Optifuel programının bir parçası olarak öğretilir ve size yalnızca yakıt maliyetlerini % 15 oranında azaltmakla kalmaz, aynı zamanda güvenlik konusunda da hareket etmenizi sağlar. Sürücüler, verimli sürüş ilkelerini uygulamaya çalışarak kaza risklerini azaltmayı öğrenecekler.

Tanker transport driver driving wearing a yellow jacket for safety
Driver checking a tanker attached to a Renault Trucks tractor

Teslimatları optimize etmek için tanker filonuzu yönetin

Tanker taşımaları için sürüş koşulları ve güvenlik tarafından belirlenen müşteri istekleri ve kısıtlamaları ışığında, filo kullanımını optimize etmek her zaman kolay değildir. Optifleet akıllı çözümü sayesinde Renault Trucks, yolculuklarınızı planlamanıza, araçları takip etmenize, ADR bölgesinde olup olmadıklarını size bildirmenize ve gerekirse doğrudan bir görev atamanıza veya güzergahı değiştirmenize yardımcı olur. Ayrıca, Optifleet ile aracın teknik verilerine (tüketim, kullanım) ve sürücülerin yolda harcadıkları toplam süreye erişim hakkı elde edeceksiniz. Tüm bu öğeler, faaliyetlerinizi güvence altına almak için filonuzu mümkün olan en karlı şekilde yönetmenize yardımcı olacaktır.

Optifleet çözümlerimizi keşfedin

Araç çalışma süresini artırın

Tanker taşımacılığı, özellikle tehlikeli ürünler söz konusu olduğunda, öngörülemeyen olayların yeri değildir. Renault Trucks olarak, bu gözlemi Predict çözümümüz için temel olarak kullandık - kamyonunuz bozulmadan önce müdahale etmemizi sağlayan yeni ve yenilikçi hizmetlerden oluşan bir teklif. O nasıl çalışır? Aracınızın verileri özel bir dijital platforma kaydedilir. Aracın kullanımına ve durumuna bağlı olarak, platform müdahaleleri planlayacak ve danışmanınızı uyaracaktır. İkincisi daha sonra sizinle iletişime geçecek ve size uygun olan ve şirketin çalışmasını engellemeyen bir zamanda gerekli bakım işlerini yapmak için bir randevu ayarlayacaktır. Bu nedenle, rekabet gücünüzü koruyabilir ve tanker kamyonlarınızın tamamen kullanılabilir durumda kalmasını sağlayabilirsiniz.

Tanker taşıma araçlarınızı finanse edin

Araçlarınızı Renault Trucks ile finanse ederken, faaliyetlerinizin ve kısıtlamalarının tamamen farkında olan profesyonellerle çalışacağınızdan emin olabilirsiniz. Sözleşmelerimiz esnektir, ihtiyaçlarınıza uyarlanır ve yük kapasitenizi ve nakit akışınızı korur - ister bir finansal kiralama ister bir kiralama-satın alma seçin.

Tekliflerimiz ve tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için ekiplerimizle hemen iletişime geçin.

Set canonical URL
Off