Çözümleri̇mi̇z

Beton nakliyesi: teslimatlarınızın üstesinden gelin, planlayın ve karlılığı artırın

İnşaat

5min
renault trucks c concrete truck

Beton nakliyesi çok özel kısıtlamalara uymalıdır. Güvenilir ve manevra kabiliyeti yüksek bir beton kamyona ihtiyaç duymanın yanı sıra, olabildiğince kısa sürede olabildiğince fazla betonu verimli bir şekilde taşımanız gerekir. Renault Trucks, beton taşımacılığı için özel olarak tasarlanmış ürün ve hizmetleriyle sizi desteklemek için var.

Beton mikser kamyonlarınız için karlılığı artırın

Çimento karıştırıcı, diğer kamyonlara benzemez. Bir taşıma aracı olarak bir makine olarak kabul edilir. Karlı olması için mümkün olduğunca çok beton taşıması gerekiyor. Bunu yapmak için mümkün olduğunca hafif olmalıdır. Bu nedenle Renault Trucks, C serisindeki şasi tasarımını kullanır, böylece seçtiğiniz mikser ona takılabilir ve yükünüz mümkün olduğunca yüksek olabilir. Renault Trucks C XLOAD ile Renault Trucks, piyasadaki en hafif 8x4 ikiz arka tekerlekli çimento mikser kamyonunu (UTAC sertifikalı) sunuyor.

kg Bu, Renault Trucks C XLOAD 8x4'ümüzün dara ağırlığıdır

7.5 ila 8 m3 çimento karıştırıcısı ekleyebileceğiniz olağanüstü hafif bir şasi. Her koşu için daha fazla çimento sığdırabileceğiniz için, günlük yolculukların sayısı veya teslim edilen şantiye sayısı artırılabilir, böylece maliyetleriniz azalır ve karlılık artar.

Renault Trucks C x-load
Renault Trucks C x-load
   

 

Çimento karıştırıcı kamyonlarınız için üretim süresini azaltın

Çimento karıştırıcı kamyonları tasarım açısından özellikle karmaşıktır. Renault Trucks, ihtiyaçlarınıza uygun olarak kendi araçlarınızı yapılandırmanıza yardımcı olmak için hazırdır, böylece mümkün olan en iyi teslimat süresi içinde teslim edilebilirler. Renault Trucks C modellerindeki şasi, üstyapı imalatçılarının tavsiyelerine göre özel karıştırıcı tertibatlarıyla donatılabilir:

  • Tamburların pompalanması durumunda vinçler için yer bırakılabilir
  • Beton pompaları için yüksek kapasiteli arka motor sürücüleri
  • Optimum yük dağılımı için tasarlanmış depolama alanları

Tüm bunlar üstyapı imalatçılarının işini kolaylaştırır ve üretim sağlama süresi üzerinde doğrudan bir etkiye sahiptir, bu da araçların çok daha hızlı temin edilebileceği anlamına gelir. Renault Trucks, meseleleri daha da basitleştirmek için, piyasanın en büyük iki üreticisi tarafından üretilen tamburlara uyacak şekilde özel olarak tasarlanmış seçenekler de sunuyor. Bu, şasi ile seçilen çimento karıştırıcısı arasında daha kısa yapım teslim süresi ve mükemmel uyumluluğu garanti eder.

 

Beton taşımacılığınız için sağlam ve güvenilir araçlar

Fabrikalarımızdan ayrılmadan önce kamyonlar, sağlamlık ve güvenilirlik sağlamak için kalite kontrollerinden geçer. Renault Trucks C modelleri çeşitli avantajlara sahiptir, böylece sürücüler tüm şantiyelerde - erişimi en zor olanlara bile - teslimat yapabilir:

  • 24 ° hücum açısı
  • 440 mm'ye kadar tank altı yerden yükseklik
  • Kısa bir dönüş yarıçapı
  • Ağır yüklerde ve engebeli zeminde sürüşü kolaylaştırmak için iki ekstra yavaş vites ve bir arazi moduna sahip bir Optidriver Xtended şanzıman

Filonuzu ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetin

Somut bir nakliye operatörü olarak, araç kilometresinden çok motor saatlerine daha fazla dikkat edersiniz. Bu nedenle araçlarımıza saat sayaçları takılmıştır, böylece ne kadar süredir çalıştıklarını tam olarak bilirsiniz. Bu veriler Optifleet'e geri beslenebilir. Bu akıllı filo yönetimi hizmeti, yolculuklarınızı kolay ve verimli bir şekilde planlamak için son derece yararlı olduğunu kanıtlayacaktır. Devam eden coğrafi izleme seçeneği sayesinde, değişiklikleri doğrudan uygulayabilir ve zaman çizelgeleri değişirse veya bir şantiyede başka bir şeyin yapılmasına ihtiyaç duyduğunuzda sürücülerinizi uyarabilirsiniz. Belirli verileri izleyerek de kamyon kullanımını izleyebilirsiniz: yolda ve PTO'lar sırasında yakıt tüketimi (litre cinsinden veya yolda harcanan sürenin yüzdesi olarak), motor açıkken yavaş hızda harcanan süre ve ne kadar iyi sürücüler tahmin etme eğilimindedir. Bu, kamyonlarınızdan ve sürücülerinizden en iyi şekilde yararlanmanızı sağlamak için kullanışlı bir seçenektir.

Araçlarınızın çalışma süresini iyileştirin

Şirketiniz "üzgün olmaktan daha iyi" sloganıyla yönetiliyorsa, Renault Trucks'ın kişiselleştirilmiş bakım planı Predict tam size göre! En iyi teknoloji ve insan müdahalesini birleştirir. Satın aldıktan sonra, kamyonlarınızın teknik verileri, onları düzenli olarak analiz edecek ve danışmanınıza uyarılar gönderecek bir dijital platforma entegre edilecektir. İkincisi, yapılacak herhangi bir bakım çalışması hakkında sizi bilgilendirecek ve şirketinizin günlük faaliyetlerini en az rahatsız edecek bir randevu ayarlayacaktır. Böylelikle, aracınızın çalışma süresini artırabilir ve öngörülemeyen arızaları önleyebilirsiniz.

 

İşletme maliyetlerini optimize edin

Beton taşımacılığı benzersiz bir faaliyettir ve Renault Trucks bunun tamamen farkındadır. Ekiplerimiz finansman ve araç bakımı konularında size destek ve tavsiyelerde bulunmaya hazırdır - böylece maliyetlerinizi kontrol altında tutabilirsiniz.

Bakım maliyetlerini azaltın

Beton nakliyesi alanında, araçlar genellikle ciddi baskı altına alınır ve mekanik parçalar bundan zarar görebilir. Bakım maliyetlerini azaltmak için, Renault Trucks geniş bir standart eXchange parça yelpazesi sunar: kullanılmış parçaları kendimiz yenilediğimiz sertifikalı orijinallerle değiştiririz. Bu parçalar yenileriyle aynı gereksinimleri karşılar ve daha düşük bir fiyata iki yıllık garantiden (parça ve işçilik) yararlanır. Finansmanınız, kamyonlarınız ve çevre için çok şey.

Finansmanınızı uyarlayın

Siz ticaretinizi biliyorsunuz, biz de biliyoruz. Renault Trucks danışmanları kısıtlamalarınızın farkındadır ve sizi desteklemek için oradalar. Çimento karıştırıcı kamyonlarınızın her biri için en uygun finansman teklifini önereceklerdir. Finansman tekliflerimiz esnektir ve hazırlık süresini dikkate alır. Benzer şekilde, finansman planları ve süreleri, genellikle bu çalışma alanında kaydedilen düşük kilometreye uyarlanır. Hedef her zaman aynı olacaktır: İşletme maliyetlerini optimize etmek ve faaliyetinizin karlılığını artırmak.

Lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin, ihtiyaçlarınızı görüşebilir ve kişiselleştirilmiş bir teklif gönderebiliriz.

Set canonical URL
Off