Hizmetlerimiz

Aracın toplam sahip olma maliyetini optimize edin

Optimiser le coût de possession de vos véhicules

START & DRIVE SÖZLEŞMELERİ

Özelleştirilmiş bakım sözleşmeleri yelpazesiyle desteklenen Renault Trucks, aracınızın ömrü boyunca yanınızda olup, çalışma aletinizin zaman içinde maksimum kullanılabilirliğine güvenebilmenizi sağlar. Yılda 2 ila 7 yıl ve 250.000 km'ye kadar geçerli olan her sözleşme, her model ve faaliyet alanına göre aracınızın ihtiyacına göre düzenlenir. Her ihtiyacı karşılayacak dört tür sözleşme mevcuttur.

contrats

SÖZLEŞMENİZİ KİŞİSELLEŞTİRMEK İÇİN SEÇENEK PAKETLERİ

Tüm Start & Drive sözleşmeleri, aracınızın yaşam döngüsündeki her dönem için dikte edilen her duruma ve gereksinime göre gereken bakım miktarına uyacak şekilde 6 adede kadar seçenek paketi halinde mevcuttur:

 • Yükleme paketi
 • Düzenleme paketi
 • Vizyon paketi
 • Hazırlık paketi
 • Çekme paketi
 • Bagaj kapağı paketi

Olası her ihtiyacı kapsayan bir fiyat teklifi için yetkili Renault Trucks tamircinizle iletişime geçin,

ÇEKME YARDIMI

Renault Trucks Finans Hizmetleri, bir arıza veya çekme durumunda sürücülerinizin ve sürücülerinizin iç huzurunu korumak için kapsamlı, güvenilir ve kullanımı kolay yardım sağlar.

 • Avrupa'da 24 saat ve haftanın 7 günü mevcuttur.
 • Çekme yardım paketi, Start & Drive bakım sözleşmeleri kapsamında bir seçenek olarak mevcuttur, ancak bu sözleşmeler olmadan müşterilere de sunulmaktadır.

GENİŞLETİLMİŞ ÇEKME YARDIMI "Genişletilmiş" versiyonunda, Çekme Yardımı garantisi, ulaşım, konaklama veya ülkesine geri gönderme gibi tüm sürücü hizmetlerini kapsar.

 

FİNANSMAN ÇÖZÜMLERİ: KAPSAMLI VE REKABETÇİ BİR ÇÖZÜM

Finance

Renault Trucks Financial Services, araçlar ve gövde parçaları için çeşitli finansman formüllerinin yanı sıra tüm araç bileşenlerini kapsayan sigorta ve servis sözleşmeleri (yardımcı ekipman dahil) sunar.

Örneğin, herhangi bir hoş olmayan sürprizle karşılaşmadan size TCO'nuzun (Toplam Sahip Olma Maliyeti) tam kontrolünü sağlayan özel bir hepsi bir arada finansal kiralama seçeneği sunuyoruz. Danışmanlarımız, mevcut en uygun seçeneği seçmenize yardımcı olmaya hazırdır.

STANDART KREDİ Geri ödemeleriniz önceden belirlenen bir süreye yayılır ve bilançoda amortismana tabi tutulur.

KİRALAMA KREDİSİ KDV dahil satış bedeli tamamen finansman kapsamındadır. Son taksitten sonra arta kalan değer kadar araç sahibi olabilirsiniz.

FİNANSAL KİRALAMA Kira miktarı kullanım süresine göre hesaplanır (işletme ihtiyaçlarınıza göre belirlenir). Ardından, beklenen kilometreye uyarak aracı kiralama süresinin sonunda iade edersiniz.

KİRALAMA VE HİZMETLER: kapsamlı teklif Her şeyle biz ilgileniyoruz. Kiralanan araç bilançonuzda görünmüyor ve aylık ödemeler işletme gideri olarak giriliyor. Kirayı, işiniz doğrultusunda belirlenen bakım sözleşmesi ve sigorta çözümleri ile birleştirebilirsiniz. Sözleşmenin sonunda, beklenen kilometreye uyarak aracı iade etmeniz yeterlidir.

 

SİGORTAMIZ İLE ŞİRKETİNİZİN SÜRDÜRÜLEBİLİRLİĞİNİ SAĞLAYIN

Renault Trucks sigorta teklifleri, araç ve kullanıcısı / sahibiyle ilişkili tüm riskleri ve finansal riskleri kapsar. Güvenilir ve avantajlı kapsamdan yararlanmanızı sağlamak için şirketinizin özel gereksinimlerine uyarlanmıştır:

 • Tek bir aracı veya tüm bir filoyu sigorta ettirme imkanı
 • Öngörülemeyen olaylar için genişletilmiş koruma
 • Hızlı hasar işleme

ÜLKELERDE MEVCUT 4 ANA SİGORTA FORMÜLÜ

Mali Zarar Sigortası Aracınızın tamamen kaybolması durumunda, bu formül sigortacınız tarafından ödenen toplam tutar ile kira sözleşmesinin kalan defter değeri arasındaki orijinal fatura değerine kadar her türlü farkı kapsar.

Mali sorumluluk Üçüncü şahıslara verilen zararları kapsar.

 

Hasar sigortası Araca verilen hasarı (kazalar, şoklar, hırsızlık veya hırsızlık teşebbüsleri, yangınlar, üçüncü şahıslarla veya üçüncü şahıslar olmadan yapılan hasarlar) gerçek piyasa değeri üzerinden kapsar.

Çekme yardımı Arıza veya kaza durumunda aracın çekilmesi ile ilgili masrafları karşılar.

CLOVIS KONUMUNA SAHİP 20.000'DEN FAZLA ARAÇ MEVCUTTUR

Renault Trucks ticari ve endüstriyel araç kiralama ağı Clovis Location, size Fransa'daki 200'den fazla kiralama noktasıyla yerel bir hizmetin avantajlarını sunuyor.

Clovis Konumu:

 • Avrupa çapında 20.000'den fazla araçtan oluşan bir filo.
 • 2,8 ila 40 ton arası araçlar, soğutma, çevre ve inşaat dahil olmak üzere teslimat faaliyetlerine ayrılmıştır.
 • Profesyoneller, işletmelerin özel beklentilerine odaklandı.
 • Tüm faaliyet sektörlerine uyarlanmış ihtiyaçları karşılama: endüstri, topluluklar, ulaşım, ticaret, zanaat vb.

Avrupa'da mevcut 20.000'den fazla aracı bulun https://www.clovislocation.com/

Herhangi bir sorunuz varsa veya daha fazla bilgiye ihtiyacınız varsa, şimdi iletişime geçin.

İletişim

Bu formu gönderirken, Renault Trucks'ın kişisel verilerimi, sağlanan bilgileri değerlendirmek ve bu belirli konu hakkında benimle iletişime geçebilmek için gerektiği sürece saklayacağını ve saklayacağını kabul ediyorum. Verilerim, talebimi karşılayabilecek Renault Trucks ortaklarına ve distribütörlerine de aktarılabilir.
Renault Trucks ürünleri ve etkinlikleri hakkında haber ve bilgi almayı kabul ediyorum. Aldığım her e-postada bu iletişimleri durdurabileceğim.
Set canonical URL
Off