Çözümleri̇mi̇z

Daha düşük maliyetle güvenli malzeme nakliyesi

İnşaat

5min
Renault Trucks C

İnşaat veya inşaat sektöründeki bir işletme sahibi olarak, genellikle düzensiz sahalarda çalışmanız ve erişilmesi zor yerlere hantal malzemeler teslim etmeniz gerekir. Yüksek taşıma kapasitesine sahip sağlam araçlara, faaliyetinize iyi uyarlanmış üstyapıya ve kullanım maliyetlerinizi azaltan hizmetlere ihtiyacınız var. Renault Trucks tüm bunları sunar ve ihtiyaçlarınıza en uygun ekipmanı seçmenize yardımcı olur.

Malzeme taşıma: Faaliyetiniz için en iyi özellikleri bulun

İnşaat dünyası birçok farklı gerçeği içerir. Renault Trucks, sadece farklı şantiye türlerine değil, aynı zamanda taşınan çeşitli malzemelere de uygun çözümler sunar - birkaç olası model ve kombinasyonla. Tonaj ve güç gereksinimlerinize bağlı olarak sizi dört farklı araç tabanına yönlendirebiliriz:

  • Renault Trucks Master 4x2 veya 4x4 (3,3 t - 7,5 t)
  • Renault Trucks D Cab 6,9 ft. 4x2 veya 4x4 (7,5 t - 16 t)
  • Renault Trucks C Cab 7,55 ft 6x4 (18 t - 19 t)
  • Renault Trucks C Cab 8,2 ft. 8x2 * 6 Tridem (32 t - 80 t)
Renault Trucks Master Construction
Renault Trucks D Construction

Renault Trucks C 8x2 * 6 Tridem, malzeme taşıma ihtiyaçlarını karşılamak ve bir platform vinci konfigürasyonu için özel olarak geliştirildi. 6x4 şasiye dayalı olarak tasarlanan bu aracın arkasına ekstra bir aks takıldı. Yükseltilebilir ve alçaltılabilir ve dönüş yarıçapını% 15 azalttığı için daha iyi manevra kabiliyeti sağlayan bir kılavuz unsurdur.

Aracın kullanımı 8x4'e göre daha kolaydır ve 6x4'e göre daha büyük bir yükleme kapasitesine sahiptir.

Ağırlığı tek redüksiyonlu sürücüye benzeyen PMR2191 çift redüksiyonlu sürücü, 200 kg'lık ekstra yüke izin verir.

Malzeme taşıma ekipmanınıza en uygun üstyapı seçin

Renault Trucks, faaliyetinize en iyi şekilde uyan üstyapı veya platformu adapte edebilmeniz için üstyapıcılarla olan işbirliğine çok dikkat ediyor. Şasimiz, montajı güvence altına almak ve en yüksek güvenilirliği garanti etmek için şasi boyunca kancalar ve plakalarla önceden takılmıştır. Bir vincin monte edildiği araçlar için, montaj plakalarını zaten taktık, şasiyi ve kabini önceden kabloladık ve vincin ayağı için şasi üzerinde biraz yer açtık.

Standart kurulumumuz, vinç veya stabilizatör işlemlerini emniyete almak için bir elektronik gövde kontrol ünitesi (BBM) içerir. Bu kontrol ünitesi, sürücüye her üstyapı öğesi için durumun ne olduğu hakkında bir gösterge paneli ekranı aracılığıyla bilgi verir. Tüm bunlar, üstyapı imalatçılarının işini kolaylaştırır ve daha kısa bir teslim süresiyle istediğiniz kaportaya sahip olabileceğiniz anlamına gelir.

Yerinde güvenli malzeme teslimi

Şantiyeye malzeme teslimi, hafife alınması gereken bir şey değildir. İnşaat sahaları genellikle düz olmayan zeminde, çamurlu, erişilmesi zor ve bazen oldukça dik olabilen yamaçlara sahip. Sürücüler, kullanımı kolay sağlam araçlara sahip olmalıdır.

° Bu, şasinin altındaki hasar riskini azaltan Renault Trucks C Tridem'in hücum açısıdır.

Tamponu% 100 çelikten yapılmıştır ve yerden yüksekliği aksın altında 12,3 inç ve yakıt deposunun altında 17,3 inç'e kadar çıkabilir.

Şantiyelerde güvenliği sağlamak için sürücüler, Renault Trucks C modellerinde birden fazla sürüş yardımına güvenebilirler:

  • Sahada sürüş için off-road moduna sahip Optidriver otomatik şanzıman
  • 0 ile 20 mil / s arasında geliştirilmiş motor işlevi için Optitrack sistemi
  • Düz olmayan zeminde sarsıntıları önlemek için manuel hızlandırıcı
  • Optibrake, piyasadaki en güçlü motor freni
  • Yüklemeyi güvenli hale getirmek için elektrikli ve otomatik park freni

Yükleme ve boşaltma sırasında, tavana yerleştirilen yan basamaklar ve gidonlar sayesinde kepçe kamyon sürücüleri operasyonları güvenli bir şekilde izleyebilir. Sürücüler yola geri döndüklerinde, geniş bir kabin ve birkaç gece geçirmek için yeterli konfor ile uzun mesafeli bir kamyondan beklenen kalite ve konforun tadını çıkarabilirler. Amaç, sürücülerin her türlü durumla yüzleşebilmeleri ve birkaç yolculuğu mümkün olan en iyi koşullarda yönetebilmeleridir.

Kullanım maliyetlerini azaltın

Renault Trucks, şirketinizin sürücü ve araçlarından mümkün olan en iyi şekilde yararlanmak için bir filo yönetim aracı olan Optifleet'i geliştirdi. Kamyonlarınızı coğrafi olarak takip ederek ve sürüş verilerini geri besleyerek seyahatlerinizi mümkün olduğunca verimli bir şekilde düzenleyebilir veya gerekirse son dakikada değiştirebilirsiniz.

Optifleet çözümlerimizi keşfedin

Öngörülemeyen olayları yönetmek harika, onlardan kaçınmak daha da iyi! Renault Trucks, öngörülemeyen arızaları ve hareketsizlikleri önlemek için yepyeni hizmeti Predict'i geliştirdi. İnsan uzmanlığını ve dijital yenilikleri birleştirerek, araç aşınması öngörülebilir ve arızalar daha gerçekleşmeden önlenebilir. Bir kamyonun bakıma ihtiyacı olduğunda, danışmanınız sizinle iletişime geçecek ve bir servis için en uygun zamanı belirleyecektir - bu, şirketinizin faaliyeti için aracın hareketsiz hale getirilmesinin en az müdahaleci olduğu bir zaman.

Ayrıca, faaliyetlerinizi öngörmek ve korumak amacıyla Renault Trucks, sabit fiyatlı kişiselleştirilmiş bakım planları sunar. Randevu alırken müdahale süresi önceden belirlenir ve araçlarınızın uzun ömür ve yüksek performans göstermesi için tüm yedek parça ve işçilik garanti kapsamındadır.

Malzeme taşıma faaliyetiniz için en uygun finansman programını bulun

Renault Trucks, araçlarınızı finanse etmenize yardımcı olmak için de mevcuttur. Finansman ve sigorta tekliflerimiz malzeme taşımacılığı profesyonelleri için özel olarak tasarlanmıştır ve şirketinizin büyüklüğüne ve faaliyetine uyum sağlayabilir - böylece kredi kapasitenizi ve nakit akışınızı korumanıza yardımcı olur. İhtiyaçlarınıza bağlı olarak, kiralama-satın alma veya finansal kiralama çözümlerini tercih edebilirsiniz. Elbette işiniz için en iyi seçeneği bulmanıza yardımcı olacağız.

Tavsiye almak ve tekliflerimiz hakkında daha fazla bilgi almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN!

Set canonical URL
Off