YASAL BİLGİLER

Off

YASAL BİLGİLER

YAYIN MÜDÜRÜ

Bruno Blin Président Renault Trucks SASU

Renault Trucks 99, route de Lyon 69806 Saint Priest Cedex – France

Renault Trucks SASU Société par Actions Simplifiée à associé unique au capital de 50 000 000,00 Euros RCS Lyon 954 506 077 - Identifiant TVA FR 61 954 506 077

99 route de Lyon - 69800 Saint Priest - France Téléphone: +33 (0)4 69 09 60 00

 

www.renault-trucks.com sitesinin kullanımı Fransız hukukuna tabidir.

Renault Trucks SASU bu Internet sitesini, eğitim, kişisel bilgiler ve iletişim amaçları için geliştirmiştir. Siteye istediğiniz gibi göz atabilirsiniz. Sitede sunulan bilgileri, kişisel ve ticari olmayan kullanım amacıyla ve içindeki çoğaltım ve fikri mülkiyet hakları ile ilgili beyanların tümünü muhafaza etmek kaydıyla kopyalayabilirsiniz. Buna karşın Sitedeki, metin, resimler, animasyonlar veya ses izini içeren bilgilerin Renault Trucks SASU şirketinin önceden yazılı izni olmaksızın dağıtılması, değiştirilmesi, yayınlanması, tekrar kullanılması, tekrar iletilmesi veya halka açık veya ticari amaçla kullanılması yasaktır. Aynı şekilde Siteye girilmesi ve kullanılması aşağıdaki koşullara (“Genel Koşullar”) ve uygulanabilecek tüm kanunlara uyulmasına bağlıdır. Siteye girilmesi ve gezilmesi Genel Koşulların kayıtsız olarak kabul edildiği ve kullanıcı ile Renault Trucks SASU’yi bağlayan başka herhangi bir anlaşmadan öncelikli ve üzerinde oldukları anlamına gelir.

GENEL KOŞULLAR

1/ İnternet sitesinin içerikleri, türleri ne olursa olsun (bilhassa fotoğraflar, videolar, metinler, logolar, resimler…) Renault Trucks’ın sahibi veya onlara ait bir lisansın kullanıcısı olduğu fikri mülkiyet hakları ile korunmaktadır.

2/ Renault Trucks SASU, Sitede sadece doğru ve güncel bilgiler sunmaya gayret edecektir ancak, ne türden olursa olsun Sitenin içeriğini etkileyen herhangi bir hata veya eksiklikten sorumluluk kabul etmeyen Renault Trucks SASU bu konuda hiçbir garanti yükümlülüğü üstlenmez.

BU INTERNET SİTESİNDEKİ BİLGİLER OLDUĞU HALİYLE SUNULMAKTADIR. BİLGİ AMAÇLIDIRLAR, BAĞLAYICI DEĞİLDİRLER VE TAVSİYE OLARAK KABUL EDİLEMEZLER..

Renault Trucks SASU Internet sitesindeki bilgilerin içeriğini her an ve önceden uyarmaksızın değiştirme ve/veya düzeltme hakkını saklı tutar ve bu da Renault Trucks SASU firmasına, teşkilatının üyelerine veya çalışanlarına sorumluluk yüklemez. Renault Trucks SASU bilgi içeriğinin eksiksizliğini hiçbir şekilde garanti edemez ve herhangi bir kusur, hata, eksiklik veya baskı hatası ve de üçüncü bir tarafın Internet sitesinde yayınlanan bilgilerin değişmesine neden olan yanıltıcı müdahalesinden kaynaklanan herhangi bir zararın her türlü sorumluluğunu reddeder.

Renault Trucks SASU, HİÇBİR DURUMDA BU İNTERNET SİTESİNİN YA DA BU INTERNET SİTESİNDEN BAĞLANTI İLE ERİŞİLEBİLEN BAŞKA HERHANGİ BİR SİTENİN KULLANIMINDAN KAYNAKLANAN HER TÜR MALİ VEYA TİCARİ KAYIP VE BİLGİ İŞLEM VEYA BAŞKA SİSTEMİNİZDEKİ PROGRAM VEYA VERİLERİN KAYBI DAHİL ANCAK BUNLARLA SINIRLI OLMAMAK ÜZERE DOĞRUDAN, DOLAYLI YA DA BELİRLİ VEYA SONUÇSAL HERHANGİ TÜRDE BİR ZARARDAN DOLAYI Renault Trucks SASU BU TÜR ZARARLARIN OLUŞABİLECEĞİ KONUSUNDA AÇIKÇA UYARILMIŞ OLSA BİLE ÜÇÜNCÜ BİR TARAFA KARŞI SORUMLU TUTULAMAZ.

Renault Trucks SASU hiç bir durumda üçüncü bir tarafın herhangi bir hakkını ihlal eden hileli veya işbu koşullara aykırı herhangi bir kullanım için sorumluluk üstlenmez.

Renault Trucks SASU, bu İnternet sitesinden ulaşabileceğiniz hiçbir İnternet sitesi hakkında hiçbir türden garanti vermemekte ve de beyanda bulunmamaktadır. Bu garantiler ve/veya beyanlar sadece kolaylık olması amacıyla iletilmektedir ve Renault Trucks SASU firmasının bu başka İnternet sitelerinin içeriği ya da kullanımına ilişkin herhangi bir sorumluluğa katıldığı ya da kabul ettiği anlamına gelmez.

Bu Internet sitesindeki bilgilerde ülkenizde henüz tanıtılmamış ya da mevcut olmayan Renault Trucks SASU ürünlerinden, hizmetlerinden vb. bahsedilebilir veya bunlara göndermeler yapılabilir. Dolayısıyla bunların doğruluğu garanti edilemez. Bunlardan bahsedilmesi Renault Trucks SASU firmasının bu ürünleri, hizmetleri, vb. ülkenizde tanıtma niyetinde olduğu anlamına gelmez. Mevcut ürünler, hizmetler vb. ile ilgili her tür ek bilgi almak veya sipariş vermek için yerel bayinize başvurunuz.

3/ Kullanıcı tarafından Site adresine ister e-posta veya isterse başka şekilde gönderilen veri, görüş veya öneriler içeren herhangi bir iletişim veya bilginin gizli olmadığı ve herhangi bir mülkiyet hakkı tarafından korunmadığı kabul edilecektir. Dolayısıyla iletilen veya gönderilen tüm bilgiler, Renault Trucks SASU ve iştirakleri tarafından bilhassa çoğaltma, açıklama, iletme, yayınlama ve dağıtım dahil, her amaçla kullanılabilir. Ek olarak Renault Trucks SASU Siteye yöneltilen iletişimin içerdiği tüm fikirleri, tasarımları, know-how veya teknikleri, bilhassa ilgili bilgiyi kullanan ürünlerin geliştirilmesini, üretimini ve alım-satımını içeren herhangi bir amaçla serbestçe kullanabilecektir.

4/ Sitede yayınlanan şahıs veya mekanların resimleri ya Renault Trucks SASU firmasına aittir veya onun izni ile kullanılmaktadır. Bu resimlerin kullanıcı ya da başka herhangi bir kimse tarafından kullanımı, işbu Genel Koşullarda veya Site metni içinde aksi yönde ve açık bir düzenleme yer almıyorsa yasaktır. Resimlerin her tür izinsiz kullanımı, telif hakkı, ticari markalar, özel hayatın korunması, reklamlar ve iletişimle ilgili yasa ve yönetmeliklerin ihlali anlamına gelebilir.

5/ Bu Sitede gösterilen ticari markalar, logolar, ayırt edici işaretler (hep birlikte “Markalar”), Renault Trucks’a veya başka kişilere ait tescilli veya tescilsiz Markalardır. Bu Sitede bulunan hiçbir ifade, bir veya daha fazla Markanın kullanma lisansının veya herhangi bir hakkının, sahibi veya sahiplerinin yazılı ön izni olmaksızın hangi şekilde olursa olsun intikali olarak yorumlanamaz. İşbu Genel Koşullarda açıkça izin verilmediği sürece Sitedeki Markaların ya da başka her tür bilginin kullanılması kesinlikle yasaktır. Renault Trucks SASU, fikri mülkiyet haklarını dava yolu dahil, elindeki tüm yasal imkanlarla savunacağını ihtar eder.

Renault Trucks SASU bu Siteye bağlı sitelerin tamamını kontrol etmemiştir ve içeriklerinden sorumlu tutulamaz. Kullanıcının bu Sitenin dışındaki sayfalara ya da başka herhangi bir siteye erişimi sadece kendi sorumluluğundadır.

6/ Renault Trucks SASU işbu Genel Koşullarda her zaman değişiklik ve güncelleme yapabilme hakkını kendinde saklı tutar. Bu değişiklik ve güncellemeler kullanıcıyı bağladığından kullanıcı düzenli olarak bu başlığa bakmalı ve o esnada tabi olacağı Genel Koşulları kontrol etmelidir.

EMEĞİ GEÇENLER

INSIGN

Konsept, tasarım ve geliştirme

Paris, Lyon - France

Tél: 0 825 826 534

www.insign.fr

 

ACTENCY

Geliştirme

Strasbourg, Paris, Lyon - France

www.actency.fr

 

RENAULT TRUCKS MEDIACENTER

Photographic credits

www.mediacenter.renault-trucks.com

 

VOLVO GROUP IT

Web hosting