Satış Sonrası Hizmetler

Yarışma Katılım Şartları

‘Renault Trucks Model ‘1:87 ölçek T460 Maket’ ( yeni yıl) görsel yarışması, Renault Trucks Türkiye Resmi Instagram hesabı (www.instagram.com/renaulttrucksturkiye/) üzerinde gerçekleşecektir.

Renault Trucks Türkiye, Instagram yarışmasına (Yarışma) ilişkin koşulları belirlemekte olup, aşağıda belirtilen prosedür kapsamında ilgili yarışmaya katılan herkes bu katılım koşullarını kabul etmiş sayılır.

1- Yarışma sadece Renault Trucks Türkiye Resmi Instagram hesabı (www.instagram.com/renaulttrucksturkiye/) üzerinde gerçekleşecektir.
2- Yarışma ile ilgili olarak Facebook ve Instagram sorumluluk kabul etmez.
3- Yarışmaya sadece 18 yaşını doldurmuş herkes katılabilecektir.
4- Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılım için herhangi bir ticari koşul bulunmamaktadır.
5- Yarışma 28.12.2020 tarihinde başlayacak ve 31.12.2020 günü saat 23:59 da sona erecektir.
6- Renault Trucks Türkiye, yarışmayı dilediği zamanda durdurma veya iptal etme hakkını saklı tutmaktadır. Renault Trucks Türkiye’nin iradesi ve kontrolü dışında gerçekleşecek ve yarışmanın devamını imkânsız hale getirecek tüm sebepler Renault Trucks Türkiye’nin yarışmayı durdurma ve iptal etme hakkını doğurmaktadır. Bu durumda Renault Trucks Türkiye’nin herhangi bir sorumluluğu ve herhangi bir tazminat yükümlülüğü bulunmayacaktır.
7- Bu kampanya, Renault Trucks Türkiye adına Artbar Ajans tarafından düzenlenmektedir.
8- Yarışmaya katılmak için, katılımcılar yarışma süresince Renault Trucks Türkiye Instagram hesabına, belirtilen başlangıç gününde yayınlanacak olan yarışma görselinin altına Renault Trucks Türkiye resmi Instagram hesabını takip ederek soruya cevap vermek suretiyle katılabileceklerdir. Her katılımcının bir(1) katılım hakkı bulunmaktadır. Katılımcılardan, doğru cevabı verenler arasından yapılacak çekilişle hediyeler sahiplerine teslim edilecektir.
9- Kazanan yarışmacılara ödülleri dışında farklı bir ödeme yapılmayacaktır.
10- Ödüller paraya çevrilmeyecek veya başka bir ödül ile değiştirilmeyecektir.
11- Kazananlar 01.01.2021 Cuma günü saat 15:00’da Renault Trucks Türkiye sosyal medya hesaplarından duyurulacak ve kendilerinden Renault Trucks Türkiye Resmi Instagram hesabı üzerinden direkt mesaj yoluyla iletişim bilgilerini iletmeleri istenecektir.
12- Katılımcılar, kişisel bilgilerini tam ve doğru olarak iletmek zorundadır. Eksik ya da yanlış beyan edilmiş bilgilere sahip katılımcılar, ödül kazansalar dahi bu haklarını kaybedeceklerdir. Kişisel bilgiler ile ilgili yanlış beyanlarda bulunulması, yarışmaya katılım şartları ile belirlenen kuralların ihlal edilmesi, yarışmayı haksız usul ve yollarla kazanmaya çalıştığının tespiti, aynı kişinin birden fazla kimlik bilgisiyle/Instagram hesabıyla yarıştığının tespit edilmesi, yarışma verilerinin, katılımcı yorumlarının izinsiz bir şekilde silinmesi, değiştirmeye çalışılması durumunda, yarışmacı ödül kazanamaz, yarışma ile ilgili tüm verileri de silinebilir ve Renault Trucks Türkiye tarafından düzenlenen benzeri yarışmalara tekrar katılması kabul edilmeyebilir. Bu gibi durumlarda Renault Trucks Türkiye’nin hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi, söz konusu durumlar sebebiyle ilgili fiilleri gerçekleştiren kişiler Renault Trucks Türkiye’nin ve üçüncü kişilerin uğradıkları her türlü zararı tazmin edeceklerdir.
13- Ödüllerin ilgililerine ulaştırılabilmesi için cep telefonu numaralarının geçerli numaralar olması gerekmektedir. Yine ilgililerin, telefonla kendilerine ulaşıldığında Türkiye Cumhuriyeti sınırları dâhilinde geçerli bir adres bilgisi vermesi gerekmektedir.
14- 18 (On sekiz) yaşından küçükler yarışmaya katılamazlar, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül üzerinde talep hakları yoktur.
15- Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun herhangi bir hakkını ihlal eden bilgi ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu katılımcı/lar münhasıran sorumlu olacaklarını kabul eder/ler. Gerçeğe aykırı bilgilerin kullanılması halinde katılımcının talep hakkı düşer.
16- Instagram altyapısının eksik ve hatalarından fayda elde ederek yarışmaya katılan kişiler ödül almaya hak kazanamayacaktır.
17- Katılımcılar Kullanım Koşulları ve Gizlilik Politikası’na ve süreci kapsayan her tür yasaya uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler.
18- Yarışmaya Volvo Group Otomotiv Ltd.Şti. çalışanları ve Renault Trucks bayi/servis çalışanları katılamaz. Katılsalar ve kazansalar dahi ödülleri teslim edilmeyecektir.