Hizmetlerimiz

Çalışma süresi hizmetlerimizle araçlarınızın kullanılabilirliğini sağlamak

Renault Trucks T on the road

Renault Trucks için, çalışma aletinizi daha karlı hale getirmek, bakım planlamasını optimize etmek ve plansız duruşların çoğunu önlemek anlamına gelir. Bununla birlikte, gelişen teknolojiler ve çözümler, önceden tahmin edilemez olanı tahmin etmeye yardımcı olmayı giderek daha fazla mümkün kılmaktadır.

Renault Trucks T High service station

 

KİŞİSELLEŞTİRİLMİŞ BAKIM PLANI

Bu plan, aracınızın gerçek parametreleri ve profiline göre uzman koordinatörünüz tarafından tanımlanır ve uygulanır.

  • Bakım planlaması ve konsolide bakım işlemleri, arıza süresini en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır.
  • 2 yıllık uzatılmış garanti kapsamındaki güvenilir ve sağlam onaylı Orijinal Parçalar kullanılarak aracınızın orijinal performansı korunur ve yeniden satış değeri artırılır.

BAKIMI ÖNCELİĞİNİZİ YAPARAK ÖNCEDEN PLANLAYIN

Bakım planı izleme bileşeni aşınması ve olası arızalara ilişkin erken uyarılarla Renault Trucks, aracınızın çalışma süresini ve potansiyelini en üst düzeye çıkarır. PREDICT, işinizi ve faaliyetlerinizi gönül rahatlığıyla yönetmenizi sağlar!

Assurer
Dinamik bir bakım programı

 

 

Assurer
Aşınmayı ölçmenin "en doğru" yolu

 

Assurer
Beklenmedik arızaların üstesinden gelmek için uyarlanmış yönetim

STREAMLINE ATÖLYE ZİYARETLERİ İÇİN UZAKTAN GÜNCELLEMELER

Ön teşhis, servis düzeltmeleri ve filo güncellemeleri: PREDICT teklifine dahil olan bu çözüm, size zaman kazandırır ve gereksiz bakım ziyaretlerinden kaçınarak aracınız için maksimum kullanılabilirliği garanti eder.

 

ODI* DE13 MOTORLARLA ODI'NİZİ 150.000km'YE UZATIR

DE13* (seçenek) motorlar için yağ değişim aralıklarımız 150.000 km'ye (her 100.000 km'de veya 12 ayda bir yerine). Bu, daha düşük sözleşme maliyetleri (işçilik ve parçalar), atölyelerdeki aksama süresini sınırlayan bir bakım programı ve ek yakıt tasarrufu ile sonuçlanır.

* Optimize Edilmiş Yağ Boşaltma Aralığı.

 

SORUN GİDERME 24/7

Size 16 dilde yanıt veren bir uzman ağıyla, destek operasyonu boyunca tek bağlantınız olacak bir koordinatör size kişisel olarak yardımcı olur.

Nereden ararsanız arayın, bu koordinatör aracın kabinindeki * 7/24 düğmesini kullanarak sizi konumlandırır ve Renault Trucks tamircisinin gelişi hakkında sizi bilgilendirir.

Arıza onarımları, yol kenarı onarımları konusunda özel olarak eğitilmiş teknisyenler tarafından belirli araçlar kullanılarak ve özel teşhis araçlarıyla çalışılarak gerçekleştirilir.

* Kamyon seçeneklerine bağlıdır.

24-7

 

24-7

ÇEKME YARDIMI

Renault Trucks Finans Hizmetleri, size bu kapsamlı, güvenilir ve kullanımı kolay yardım hizmetini sağlayarak, hem sizin hem de römork çekmeniz gerektiğinde sürücünün huzurunu korur.

  • Avrupa'da haftanın 7 günü ve günün 24 saati mevcuttur.
  • "Genişletilmiş" versiyonda, sürücü hizmetleri (ulaşım, konaklama, ülkesine geri gönderme, vb.) Sağlanmaktadır.
  • Çekme yardım paketi, Start & Drive bakım sözleşmeleri kapsamında bir seçenek olarak sunulur, ancak bu sözleşmeler olmadan müşterilere de sunulur.

Daha fazla bilgi için lütfen bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

contact renault trucks
Araçlarınız her zaman kullanıma hazırdır, böylece gönül rahatlığıyla işinize odaklanabilirsiniz.
Set canonical URL
Off