Satış Sonrası Hizmetler

RENAULT TRUCKS OILS

A complete range of maintenance solutions.

RENAULT TRUCKS OILS, aracınızın performansınız en üst düzeyde tutmayı ve yağ değişim aralığının ortalama değerini artırmayı garanti eden bir bakım çözümleri dizisidir.
RENAULT TRUCKS tarafından tavsiye edilen RENAULT TRUCKS OILS ürün çeşitlerini tercih ederek, aracınızın kullanım amacı ne olursa olsun mükemmel bir yağlamanın teminatını seçmiş olursunuz. Böylece, aracınızın hareketsiz kalma süresini sınırlayarak bakım giderlerinizi optimize edersiniz.

  • Yağlayıcılar, gresler, soğutma sıvıları, AdBlue® size aracınız için en düşük işletme giderini sunmanın hedeflendiği bir Araştırma ve Geliştirme atılımının ayrılmaz parçalarıdır.

  • RENAULT TRUCKS OILS gamı ürünleri fabrikada ilk montajda kullanılır ve RENAULT TRUCKS bayilerinin tamamında satış sonrası olarak bulundurulur.

 

 

Özellikle RENAULT TRUCKS teknik özellikleri temel alınarak tanımlanan RENAULT TRUCKS OILS ürün gamı, en zor ve titiz koşullarda test edilmiştir. Tüm onaylı RENAULT TRUCKS parçalarında olduğu gibi, size performans, güvenilirlik ve uzun ömür açısından en iyi garantiyi sağlar.

RENAULT TRUCKS OILS’ in tasarımı ve dağıtımı TLSP tarafından yapılmaktadır, ISO 9001 ve ISO 14001 sertifikalıdır.

YAKIT TASARRUFU YAPIN VE ÇEVREYİ KORUYUN

 

 

RENAULT TRUCKS OILS gamının ECO nesli yağlayıcılarının temelinde üstün akışkan vardır ve sürtünme azaltıcı katkılar içerir. Hareketli aksamın tamamına uygulandığında şunları sağlarlar:

ÖNEMLİ BİR YAKIT TASARRUFU
100 km’de ortalama 1 litre, yani yılda araç başına 1 200 € tasarruf*

KİRLETİCİ EMİSYONLARDA BİR AZALMA
Araç başına yılda ortalama 3 ton CO2* *
** yılda 120 000 km yapan bir araç temelinde, hareketli aksamın tamamında ECO Nesli yağlayıcılar kullanılarak.

KANITLANMIŞ VE ONAYLANMIŞ SONUÇLAR
Çeşitli kuruluşların (UTAC, Millbrook) yanı sıra çok sayıda filo ve tezgah testleri (BMSVI) tarafından onaylı sonuçlar.

ECO Nesli yağlayıcılar, yakıt tüketimini azaltmayı hedefleyen üreticinin Optifuel çözümlerinin ayrılmaz bir parçasını oluşturur.

 

Daha fazla bilgi için: www.renault-trucks-oils.com adresimize bakabilirsiniz.