Raporlar

Elektrikli bir kamyon nasıl finanse edilir?

#JoinTheGoodMove

Elektrikli Araçlar

4min
Renault Trucks E-Tech range

Bir elektrikli kamyonun maliyeti nedir? pahalı değil mi Renault Trucks, elektrikli araç kullanmanın gerçek maliyetleriyle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor, böylece sorunu her açıdan görebilirsiniz.

 

Elektrikli aracımı nasıl satın alır ve finanse ederim?

KOMPLE KAMYON (KAMYON + AKÜLER)
Satın al ve sahip ol Kirala ve kullan
Standart taksit ile Finansal kiralama ile sözleşme sonunda kamyona sahip olabilir veya iade edebilirsiniz. Operasyonel kiralama ile, sözleşmenin sonunda kamyonu iade edersiniz

 

#ANAHTARELEKTRİK

Müşterimizin "elektrikli sisteme geçmesinin" önündeki engellerden birinin kamyonun fiyatı ve genel iş modeli üzerindeki etkisi olduğunu biliyoruz. Onları ihtiyaçlarına göre uyarlanmış finansal çözümlerle desteklememiz gerektiğini anlıyoruz. Renault Trucks Finansal Hizmetler, müşterilerinin enerji geçişlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlamak için bir dizi finansman seçeneği sunuyor ve bunları satın alma sürecinin çok başında tartışmak önemlidir.

Mali çözümler, yerel kural ve düzenlemelere bağlı olarak bir ülkeden diğerine değişebilir. Ancak, müşterinin özel ihtiyaçlarına ve kullanımına göre başlıca üç teklif mevcuttur:

  • Standart Taksitli kredi: Sözleşme süresinin sonunda elektrikli kamyon müşteriye aittir.
  • Finansal kiralamalar: müşteri elektrikli aracını kiralamaya karar verir ve sözleşme süresinin sonunda, kalan değerinin ödenmesi karşılığında aracı iade etmeyi veya satın almayı seçebilir.
  • Operasyonel kiralamalar: Müşteri, elektrikli aracını kiralamayı tercih eder ve sözleşme süresinin sonunda iade eder..

Bir elektrikli aracın maliyetinin bir bütün olarak incelenmesi gerekir, çünkü dikkate alınması gereken satın alma maliyetinden ziyade toplam sahip olma maliyetidir. Çalıştırması oldukça ekonomiktir: az bakım gerektirir ve yakıt tüketim maliyetleri çok düşüktür. Birçok ülkede, dikkate alınması gereken ek amortisman gibi devlet sübvansiyonları veya vergi avantajları da vardır.

Renault Trucks Master E-Tech

Contact our financial consultants

I agree that when submitting this form, Renault Trucks will store and keep my personal data as long as required to evaluate the information provided and in order to be able to contact me back about this specific subject. My data may also be transferred to Renault Trucks partners and distributors that will be able to handle my demand.
I agree to receive news and information about Renault Trucks products and events. I will be able to stop these communications in every email I receive.

Bu web sitesini ziyaret etmeniz ve bu site vasıtasıyla doldurduğunuz form ile, size ve talep ettiğiniz hizmetlere ilişkin olarak elde ettiğimiz bilgilerin ne şekilde kullanılacağı ve korunacağı, işbu "Gizlilik Politikası" nda belirtilen şartlara tabidir. Bu web sitesini ziyaret etmekle ve bu site vasıtasıyla sunduğumuz hizmetlerden yararlanmayı talep etmekle işbu "Gizlilik Politikası" nda belirtilen şartları kabul etmektesiniz.

Çalışan Adayı Aydınlatma Metni

Tedarikçi Aydınlatma Metni

Bayi Aydınlatma Metni

İlgili Kişi Başvuru Formu

Set canonical URL
Off