Raporlar

Elektrikli bir kamyon nasıl finanse edilir?

Elektrikli Araçlar

4min
Renault Trucks E-Tech range

Bir elektrikli kamyonun maliyeti nedir? pahalı değil mi Renault Trucks, elektrikli araç kullanmanın gerçek maliyetleriyle ilgili tüm sorularınızı yanıtlıyor, böylece sorunu her açıdan görebilirsiniz.

 

Elektrikli aracımı nasıl satın alır ve finanse ederim?

KOMPLE KAMYON (KAMYON + AKÜLER)
Satın al ve sahip ol Kirala ve kullan
Standart taksit ile Finansal kiralama ile sözleşme sonunda kamyona sahip olabilir veya iade edebilirsiniz. Operasyonel kiralama ile, sözleşmenin sonunda kamyonu iade edersiniz

 

#ANAHTARELEKTRİK

Müşterimizin "elektrikli sisteme geçmesinin" önündeki engellerden birinin kamyonun fiyatı ve genel iş modeli üzerindeki etkisi olduğunu biliyoruz. Onları ihtiyaçlarına göre uyarlanmış finansal çözümlerle desteklememiz gerektiğini anlıyoruz. Renault Trucks Finansal Hizmetler, müşterilerinin enerji geçişlerini kolaylıkla gerçekleştirmelerini sağlamak için bir dizi finansman seçeneği sunuyor ve bunları satın alma sürecinin çok başında tartışmak önemlidir.

Mali çözümler, yerel kural ve düzenlemelere bağlı olarak bir ülkeden diğerine değişebilir. Ancak, müşterinin özel ihtiyaçlarına ve kullanımına göre başlıca üç teklif mevcuttur:

  • Standart Taksitli kredi: Sözleşme süresinin sonunda elektrikli kamyon müşteriye aittir.
  • Finansal kiralamalar: müşteri elektrikli aracını kiralamaya karar verir ve sözleşme süresinin sonunda, kalan değerinin ödenmesi karşılığında aracı iade etmeyi veya satın almayı seçebilir.
  • Operasyonel kiralamalar: Müşteri, elektrikli aracını kiralamayı tercih eder ve sözleşme süresinin sonunda iade eder..

Bir elektrikli aracın maliyetinin bir bütün olarak incelenmesi gerekir, çünkü dikkate alınması gereken satın alma maliyetinden ziyade toplam sahip olma maliyetidir. Çalıştırması oldukça ekonomiktir: az bakım gerektirir ve yakıt tüketim maliyetleri çok düşüktür. Birçok ülkede, dikkate alınması gereken ek amortisman gibi devlet sübvansiyonları veya vergi avantajları da vardır.

Renault Trucks Master E-Tech