Çözümleri̇mi̇z

Araç taşımacılığını optimize edin ve karlılığı artırın

Dağitım

5min
Renault Trucks D Wide

Araba taşımacılığı çok yönlülük, mümkün olan en düşük Toplam Sahip Olma Maliyeti (TCO) ve hem sürücüler hem de taşınan araçlar için güvenlik gerektirir. Renault Trucks, üç tip araba taşıyıcı kamyonu ve yenilikçi hizmetleri ile tüm gereksinimlerinizi karşılar.

Araba taşımacılığı için çok yönlü araçları tercih edin

SUV sektörünün patlamasıyla birlikte taşınması gereken araçlar gittikçe büyüyor. Faaliyetiniz, sürekli olarak sedan arabaları, SUV'leri ve ticari araçları taşıyabilmenizi ve adapte olmanızı gerektirir. Renault Trucks D WIDE 4x2 sabit veya çekici araç taşıyıcı kamyon, piyasadaki en düşüklerden biridir.

CM Bu, Renault Trucks D WIDE 4x2'nin toplam yüksekliğidir. Düz çatılı kabini, tavanın üzerinde ek bir arabaya izin verir.

Ayrıca, taşınan aracın türüne göre mevcut iki şasi yüksekliğine sahiptir:

  • Ticari araç taşımacılığı için standart versiyon için 27,9 santimetre

  • XLOW versiyonu için 25,4 santimetre, araba taşımacılığı için

Uzun mesafeler veya ek güç gerektiren dağlık bir alanda seyahat etmeyi planlıyorsanız, düz tavanlı bir kabinle de temin edilebilen Renault Trucks T modelini (4x2 versiyonu) tercih edebilirsiniz. 380 ila 520 hp arasında değişen güce sahip DTI11 veya DTI13 motorlarla donatılabilir. Renault Trucks D WIDE modelinin DTI11 motor ve 430 hp'ye kadar değişen güçte de sunulduğunu lütfen unutmayın.

Son olarak, bölgesel geziler veya yerel onarımlar için Renault Trucks Master şasi kabini (çekici kamyon versiyonu) tüm gereksinimlerinizi karşılayacaktır.

RENAULT TRUCKS D - ITALY - FRATELLI IAPICHINO SRL

"Sağlamlığı ve manevra kabiliyeti onu orta ve uzun mesafeler için ideal hale getiriyor ve ayrıca daha dar ve virajlı yollar için uygun hale getiriyor."

Enzo Iapichino FRATELLI IAPICHINO SRL KURUCU

Hem sürücüler hem de taşınan araçlar için güvenliği sağlayın

Araçları taşırken sürücünün rolü sadece sürüşten çok daha fazlasıdır. Her teslimatta araç yüklemeleri ve boşaltmaları gerekir. Araba taşıma kamyonlarımızı bu operasyonları güvence altına alacak ve sürücünün işini kolaylaştıracak bir bakış açısıyla tasarladık. Bu nedenle araçlarımıza özellikle erişilebilir:

  • İki standart adım

  • Tırmanmayı kolaylaştırmak için 7,6 santimetre girinti

  • Tırmanma kolu 

  • 90 ° açılan kapılar.

Ayrıca bu modeller, kayışlar ve platform elleçleme aletleri gibi araçların yüklenmesi veya boşaltılması için gerekli aletleri saklamak için araç dışında özel olarak tasarlanmış ve pratik saklama alanları sunar.

Sürücüler, 2,13 metreden fazla derinliğe sahip, konforu artırmak için tasarlanmış geniş kabinin ve iç yaşam alanının keyfini çıkarabilir. Optimum konfor için otomatik şanzıman, hız sabitleyici ve radyo için tüm kontrollere kolayca erişilebilir. Sürücüler ayrıca tam bir gönül rahatlığı için hava süspansiyonlu ısıtmalı koltuk, bol miktarda saklama alanı ve izinsiz giriş önleme alarmının keyfini çıkarabilir.

Hem sürücü hem de kargosu için güvenliği artırmak için şeritten ayrılma uyarıları, acil fren yardımı ve yakıt tüketimini azaltmaya yardımcı olacak hız sabitleyici gibi bir dizi sürüş yardımı mevcuttur.

Toplam Sahip Olma Maliyetinizi (TCO) Azaltın

Bu kadar gergin bir pazarda, yalnızca küçük marjlara izin verildiğinde, Toplam Sahip Olma Maliyetiniz (mil başına maliyet fiyatı) kilit önemdedir ve Renault Trucks, bunu azaltmaya yardımcı olacak çeşitli araçlara sahiptir. Araçlarımızda otomatik şanzımanlar ve hız sabitleyici seçeneklerinin yanı sıra yakıttan tasarruf etmeye yardımcı olmak için Yakıt Ekonomisi modu bulunur. Bu, uygun koşullarda, tüketimi azaltmak için aracın kendi ataletinden yararlanmasına izin veren Optiroll ile birleştirilebilir.

Birkaç aracınız varsa, Optifleet akıllı filo yönetimi çözümümüz de değerli bir müttefikimiz olacaktır. Sürücüyü coğrafi olarak takip ederek ve yolculuk içi verilerini göndererek teslimatları en uygun şekilde planlayabilir, teslimatları gerçek zamanlı olarak takip edebilir ve görevleri müşteri ihtiyaçlarına göre değiştirebilirsiniz. Optifleet, her araç için değerli yakıt tüketimi bilgileri toplamanızı ve sürücüler tarafından tam olarak nasıl kullanıldığını (anlık tüketim, öngörü, bekleme tüketimi, vb.) Görmenizi sağlar. Genel filo performansını iyileştirmek ve mil başına maliyet fiyatınızı düşürmek için alarmlar kurabilir veya eğitim kursları başlatabilirsiniz. Optifleet, bir web portalı ve akıllı telefon uygulaması aracılığıyla kullanılabilir.

Renault Trucks D Wide

Araç çalışma süresini artırın

Bir işletme sahibi için görünürlük çok önemlidir ve öngörülemeyen olaylar asla hoş karşılanmaz. Bunu akılda tutarak Renault Trucks yeni bir hizmet geliştirdi: Predict. Dijital özellikleri ve müşteri ilişkilerini ilişkilendirerek, araç aşınmasını önceden tahmin edebilir ve gerekli bakım işlemlerini planlayabiliriz. Dijital bir platform, kamyonlarınızın verilerini merkezileştirir ve herhangi bir bakım işlemi gerektiğinde veya bir parçanın değiştirilmesi gerektiğinde danışmanınızı uyarır. Daha sonra, ne faaliyetlerinizi ne de müşterilerinizi rahatsız etmeden operasyon için en iyi zamanı planlamanız için sizinle iletişime geçilecektir.

Araba taşımacılığı: ataşmanlarınız için kolay finansman

Renault Trucks olarak biz, kamyonlardan daha fazlasını sunuyoruz. Ayrıca sizi desteklemek ve günlük işlerinizi çok daha kolay hale getirmek için geniş bir hizmet yelpazesine sahibiz. Araba taşımacılığına mükemmel şekilde uyan finansman çözümlerimizden ve esnek sigorta poliçelerimizden en iyi şekilde yararlanın.

Daha fazlasını öğrenmek ve kişiselleştirilmiş bir fiyat teklifi almak için ekiplerimizle iletişime geçin.

Ürünlerimiz hakkında daha fazla bilgi edinin

Müşteri referansımız

Fratelli Iapichino SRL - İtalya

Renault Trucks D Wide

Renault Trucks Master

DAHA FAZLA BİLGİ İÇİN BİZE ULAŞIN!

Set canonical URL
Off