Haberler ve Yenilikler

Hybrys

renault trucks hybrys

Hybrys

Renault Trucks’in  hibrid motor teknolojisinin kullanıldığı şehir içi konsept aracı Hybrys

Özellikle yenilikçi tasarımıyla, Hybrys gelecekteki şehir içi taşımacılık adına Renault Trucks vizyonunun dışa vurumu niteliğindedir. Aynı zamanda daha önce marka tarafından önerilen alternatif yakıt çözümleri konusunda melez motor teknolojisinin kullanımına ait yeni bir bakış açısı oluşturuyor.

Çevrenin korunması, petrol bazlı ürünlerin fiyatindaki artış ve doğal kaynaklarındaki azalma Renault Trucks’i ürün gamını genişletme, daha az tüketen ve yeni enerjileri kullanan yeni araçlar üretme yönünde kararlılıkla ilerlemeye teşvik etmiştir.

Yerel yönetimler ve yol bakım hizmetlerine yönelik araçları için Renault Trucks benzersiz motor seçenekleri ile biyodizel, doğalgaz, elektrikli/termik çift mod, tamamen elektrikli araçlar gibi alternatif güç kaynaklı çözümler sunmaktadır. Hybrys konsept aracında kullanılan ve paralel olarak da adlandırılan hibrid motor teknolojisi (dağıtım programı doğrultusunda tekerleklere güç sağlayan bir termik motor ve bir elektrikli motor) yakın bir gelecekte  tamamlanacaktır.