Müşteri görüşleri

Renault Trucks D CAB 2,1 m - İspanya - Fandiño

Dağitım

6min
RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO

FANDIÑO

 

Fandiño, İspanya'nın Kuzey Batısı boyunca dondurulmuş yemek satışı ve dağıtımında referans şirketlerden biridir. Bir satış temsilcisi olan Jose Luis her gün ürünleri soğutmalı gövdeli bir Renault Trucks D 2,1 m'nin direksiyonunda teslim ediyor.

RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO
Bize Fandiño ile yaptığınız çalışmalardan bahseder misiniz?

José Luis - Ben bir satış temsilcisiyim ve günlük teslimatlarımı Asturias bölgesinde bir Renault Trucks D Cab 2.1 m direksiyonda yapıyorum. Fandino, neredeyse 60 yıldır topluluklar ve restoranlar için donmuş yiyecekler satıyor ve dağıtıyor. Aviles'de, dağıtım ağımızın faaliyetlerini Asturias, Cantabria, Leon, Zamora, Valladolid vb. İçin koordine ediyoruz. Müşterilerimizin ihtiyaçlarına göre ordövrlerden ordövrlere kadar geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. tatlılar. Nakliye, işimizde önemli bir faktördür, çünkü sürecin her aşamasında ürün kalitesini garanti edebilmeliyiz, bu da soğuk zinciri korumak anlamına gelir. Günüme sabah 7'de başlıyorum. Meslektaşlarım ve ben kamyonları teslimat turu için hazırlıyoruz. Dondurulmuş gıdaları korumak için geceleyin elektrik beslemesini keser, belgelerimizi hazırlar ve sonra yola koyuluruz. Her hafta, genellikle düzenli müşterilere önceden tanımlanmış teslimat turları gerçekleştiriyoruz. Günümüz akşam 6 veya 7 gibi bitiyor. Merkeze döndüğümüzde ertesi güne ait siparişleri araçlara yüklüyoruz.

 

 

Renault Trucks D Cab 2.1 m'yi faaliyetleriniz için uygun kılan nedir?

J.L - Araç, manevra kabiliyeti, güvenilirlik ve sağlamlık açısından ihtiyaçlarımıza mükemmel bir şekilde uyar. Günlük işlerimizi mükemmel bir gönül rahatlığıyla planlamamızı ve müşterilerimize verdiğimiz taahhütlere saygı duymamızı sağlar. Tek yapmamız gereken, işimize müdahale edecek ve teslimatları geciktirecek arızaları önlemek için servis planına uymaktır. Bu nedenle bize büyük bir güvenlik ve güvence sağlıyor. Bu araç, tüketimin daha yüksek olma eğiliminde olduğu şehirlerde, köylerde ve dağ yollarında çok fazla sürüş yapmama rağmen, düşük yakıt tüketimi ile de beni şaşırttı.

Son 60 yıldır sektörde olan Fandiño, ürünlerinin kalitesini garanti altına almak için tüm soğuk zincirin tam kontrolünü ele aldı. Araçlar yılda 60.000 ila 70.000 km yol kat ediyor. Sürücülerin iş günlerini gönül rahatlığıyla dört gözle beklemelerini ve müşterilerine olan taahhütlerine saygı duymalarını sağlar.

RENAULT TRUCKS D CAB 2.1 M - SPAIN - FANDIÑO
DÜŞÜK TÜKETİM

Technology, aerodynamics and intelligent driving make it possible to reduce fuel consumption considerably.

EASY BODY MOUNTING

Several mechanical and electrical provisions to facilitate body mounting operations are pre-installed, designed to cater for every kind of activity.

MANOEUVRABILITY

A reduced turning circle, short front overhang and a compact cab make the vehicles in the D range extremely manoeuvrable

Yerleşim alanlarında ve dağ yollarında nasıl bir performans sergiliyor?

J.L - Her gün gittiğim virajlarda ve köylerde, Renault Trucks D Cab 2,1 m hayatımı gerçekten kolaylaştırıyor. Manevra kabiliyetine sahiptir, iyi görüş sağlar, boyutuna rağmen park etmesi ve sürmesi kolaydır. Ayrıca yoğun veya sıkışık yerlerde sorunsuz bir şekilde sürmeme izin veriyor. Ve her şeyden önce, çok önemli olan, erişimin kısıtlı ve zor olabileceği bölgelere park edebilirim. Dağ yollarında, gücüyle birleşen rnano-duyarlılığı dağ pasusunu geçmemi sağlıyor. Ben bile kışın toprak kaygan olduğunda veya iTs çaldığında bile Her şeye ulaşılabildiği için sürmek çok kolaydır. Kullanımı çok kolay bir robubsed şanzımana ve Me aracını durduran ve başkalarına çarpmaktan kaçınan geri viteste yardıma karşı park etme gibi çeşitli sürüş yardımlarına sahiptir. Dağda pasus. Retarder ensurest'in aşırı fren yapmasına gerek yok, sürmeme izin veriyor. tam bir güvenlik ve yorulmaktan vazgeçme isteği.

BİR GÜNCELLEME AÇIK ...

İSPANYA'DA SOĞUTMA TAŞIMACILIĞI: BİR TATLANDIRICI SEKTÖRÜ

Meyve ve sebze ihracatındaki patlama nedeniyle, İspanyol nakliyatçılar, kontrollü sıcaklık araçlarından oluşan filolarını sürekli olarak güncelliyor ve genişletiyor.

BÜYÜYEN BİR PAZAR

2015 yılında İspanyol soğutmalı treyler ve yarı römorkların kayıtları% 36 arttı. Uzman imalatçılar meslek birliği tarafından sağlanan resmi rakamlara göre, bu satışlar segmentin% 40'ını oluşturdu. İber Yarımadası'ndaki kontrollü sıcaklık taşımacılığının sağlığı hakkında çok şey söyleyen rakamlar.

İŞ KURTARMA

Ekonomik faaliyetteki genel toparlanmanın ve karayolu ile taşınan ve tüm Avrupa Birliği genelinde teslim edilen İspanyol meyve ve sebze ihracatının hakimiyetinin tartışmasız bir şekilde yönlendirdiği bir performans seviyesi vardır. İspanya şu anda Avrupa'nın önde gelen taze meyve ve sebze ihracatçısıdır ve Çin ve ABD'den sonra dünyada üçüncü sırada yer almaktadır.

REFRIGERATED TRANSPORT IN SPAIN - Renault truck D
FAVORİ BİR EKONOMİK İKLİM

Bu durumla galvanizlenen nakliye firmaları, kapasitelerini ve filolarını artırarak Avrupa pazarında rekabet üstünlüklerini korumuşlardır.

Taksinin konforunu nasıl değerlendiriyorsunuz?

J.L - Renault Trucks D Cab 2.1 m'nin direksiyonunda çok zaman geçiriyorum, bu yüzden benim için konfor güvenlik anlamına geliyor, çünkü daha az yorgun olursam daha uyanık ve verimli olurum. Koltuklar çok rahat. Direksiyon simidinin konumu, özellikle derinliğe göre ayarlanabilir. Koltuk başlığı ve kolçaklar, uzun yolculuklar için de uyarlanabilir. Bu kamyona erişim de kolaydır. Benim işimde, günde birkaç kez taksiye binmek ve inmek zorundayız. Ve kentsel alanlarda çalışırken, acil durum frenlemesi veya iyi direksiyon manevra kabiliyeti gibi hassas durumlarda kamyonda bir dizi başka çok önemli özellik vardır. ABS sisteminin üstünlüğünü ve aracın yol tutuşunu tam olarak takdir edebileceğim yer burası. Özetle, Renault Trucks D cab 2.1 m olduğunu söyleyebilirim, her açıdan güven verici derecede güvenli bir çalışma kamyonu. Günlük kullanımda güvenilir olmasının yanı sıra her durumda çok yönlü ve sağlamdır.

Set canonical URL
Off