Çözümleri̇mi̇z

Ormanda ve yolda aynı verimlilikle tomruk taşımacılığı

Dağitım

5min
Logging Renault Trucks in Cameroon

Tomruk taşıma, hem ormandaki engebeli arazide hem de açık yolda kolaylıkla sürülebilen bir araç gerektirir. Renault Trucks tarafından sunulan kereste kamyonları ve hizmetler gerçekten hem sağlam hem de verimli. Danışmanlarımız, faaliyetiniz için en uygun seçenekleri seçerken size rehberlik edebilir.

Daha yüksek performans seviyeleri ve güvenlik sağlamak için sağlam bir kereste kamyonu seçin

Kerestenin ormana yüklenmesi ve taşınması, bazen test koşullarında gerçekleştirilen hassas bir işlemdir. Yollar veya yollar dar ve kötü durumda olduğundan yükleme alanına erişim zor olabilir. Taşınan yükler genellikle çok ağır ve hantaldır. Sağlamlık, kamyonlarınız için anahtar niteliktir. Yükleme alanında arazideyken, aracınızın tüm teknik özellikleri son derece yararlı olacaktır.

Renault Trucks K XTREM 6x4 traktör, 34 tona kadar ve GCW (Brüt Kombinasyon Ağırlığı) bakımından 120 tona kadar yükleme kapasitesine sahiptir. Yüksek yoğunluklu durumlar için özel olarak tasarlanmıştır. Şasisi güçlendirilmiş kirişler, parabolik 4 kanatlı yaylar ve korumalı farlara sahip% 100 çelik kalkanla donatılmıştır.

Renault Trucks K crossing a big pool of muddy water in Cameroon

Renault Trucks K yerden yüksekliği (33 cm'ye kadar) ve 32 ° hücum açısı ve daha küçük kabini ormanda sürüşü kolaylaştırıyor.

Driver on board a Renault Trucks K in Cameroon

Sürücünün kabindeki konumu, aracın çevresinde mükemmel görüş sağlamak için idealdir. Engebeli arazide sürerken sarsılmayı önlemek için çok faydalı olabilecek manuel hızlandırıcı gibi çeşitli sürüş yardımları da mevcuttur. Sürücülerin tam yükle pazarlık yapması gerekebilecek dik yollarda, Optibrake motor freni piyasadaki en iyisidir ve çok faydalı olacaktır. Hem kamyonun yükü hem de sürücüleriniz için verimliliği ve güvenliği artıracaktır.

Crane placing loggs on a trailer

Arka aksın yükleme kapasitesi 32 tona kadar çıkabilir, böylece ihtiyaç duyduğunuz vinci kurabilirsiniz ve şasi, platform vinç ekipmanı ile takılmaya hazırdır. Vinci (anahtarlar ve ekran görüntüsü), vinç destek plakalarını (20 ila 40 ton / metre) kontrol etmek için gerekli tüm bağlantılara sahiptir ve standları kurmak için birkaç boş alana sahiptir.

Renault Trucks K modelimiz Kamerun'da iş başında

Bakım maliyetlerinizi azaltın

Kereste taşımacılığının yapıldığı koşullar, özellikle araçlarınız için, yani frenler ve süspansiyonlar açısından zorlu olabilir. Renault Trucks'ın orijinal parçalarının sağladığı kalite, yüksek performans ve dayanıklılık sağlar. Bu nedenle, çalışma aletiniz daha uzun süre kullanılabilir durumda olacaktır.

Bir parçanın değiştirilmesi gerektiğinde, Renault Trucks yeni orijinal Renault Trucks parçaları sunar, ancak alternatif bir çözüme de sahiptir: standart değiştirme hizmeti. Bu programın bir parçası olarak, orijinal parçalar piyasaya sürülmeden önce özel bir fabrikada yenilenir ve test edilir. Yenileriyle aynı düzeyde performans ve aynı özellikleri sunarlar ve iki yıllık garantileri vardır (parça ve işçilik). Geri dönüştürülmüş parçaları kullanarak, bakım bütçenizi azaltabilir ve döngüsel ekonomiye ve sürdürülebilir kalkınma ilkesine katkıda bulunabilirsiniz.

Dahası, bakımı daha iyi tahmin etmek ve araç arıza süresini en aza indirmek için Renault Trucks, tomruk taşıma ihtiyaçlarınıza uygun olarak sizinle ortaklaşa oluşturulan kişiselleştirilmiş bakım planları da sunuyor. Bütçeniz, bu nedenle, seçtiğiniz sözleşmenin tüm süresi boyunca planlanabilir, kontrol edilebilir ve kademelendirilebilir. Bu aynı zamanda markanın sağladığı düzenli ve yüksek standartlı bakım sayesinde araçlarınızı daha uzun süre tutabileceğiniz anlamına gelir. Araç kullanılabilirliğini artırmak amacıyla, teknisyenlerin araçlarınızı incelemek için sahaya, doğrudan iş yerinize geldiği Renault Trucks tarafından kurulan mobil atölyeleri de arayabilirsiniz.

Tomruk kamyonlarınızı kereste taşıma kısıtlamaları doğrultusunda finanse edin

Sözleşme yöneticiniz finansman ve sigorta aşamalarında size destek olmak için oradadır. Sektördeki bir profesyonel olarak, tomruk taşıma ile bağlantılı birçok kısıtlamanın farkındadır ve sözleşmenizin hükümlerini faaliyetinize ve ihtiyaçlarınıza göre uyarlayabilirler. Örneğin, araç finansmanını üstyapı inşa etmek için geçen süreye göre dağıtabilirler veya sözleşmenin süresini kilometre yerine zamana dayandırabilirler - çünkü ikincisi genellikle oldukça düşüktür ve özellikle tomruk kamyonlarını temsil etmemektedir. Tüm bu çözümler, borçlanma kapasitenizi ve nakit akışınızı korumanıza yardımcı olacaktır.

Bazı tavsiyeler almak ve kişiselleştirilmiş bir teklif almak için bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin.

İlginizi çekebilecek diğer içerik

RENAULT TRUCKS T - SCOTLAND - EM&T RAPSON

Set canonical URL
Off