Share

Çözümleri̇mi̇z

Güvenli ve verimli yol bakım işlemleri

5min
Renault Trucks D

Faaliyetiniz ister yol bakımı, kar küreme, araç arıza operasyonları ve hatta üçünü de içeriyor olsun, verimli ve herkesin güvenliğini sağlayan iyi uyarlanmış araçlara ihtiyacınız var. Renault Trucks'ın tekliflerini keşfedin ve tüm ihtiyaçlarınızı karşılayan kişiselleştirilmiş destek alın.

Yol bakımı için özel olarak tasarlanmış araçlara güvenin

Yol bakım hizmetleri, çok özel üstyapıya sahip araçlar gerektirir. Renault Trucks, üstyapı üreticileriyle yakın işbirliği yaparak araçlarını önceden sizin onu nasıl kullanacağınızı düşünerek donatıyor ve bu da üstyapıcıların işini kolaylaştırıyor ve kasa yapım süresini kısaltıyor. Örneğin Renault Trucks, D Serisinde temizlik ekipmanı (süpürge, vakum, üfleyici) için yer açmak üzere bir çapraz çubuğa ve temizlenmiş kirişlere sahip özel süpürme modelleri sunuyor.

Renault Trucks D

Kar küreme için kullanılan Renault Trucks C veya K modellerinde, kamyonun ön tarafında radyatör ızgarasında özel bir girinti ve bıçağı takmak için takviyeler bulunur. Ağır yük taşımayan yıkayıcı süpürücüler için Renault Trucks D, daha iyi darbe direnci için özel bir% 100 çelik tamponla donatılabilir.

Renault Trucks C
Renault Trucks C

 

Çalışanlarınız ve yol kullanıcılarınız için en üst düzeyde güvenliği sağlayın

Yol bakımı, bazen oldukça karmaşık olabilen durumlarda diğer kullanıcılar arasında çalışmayı gerektirir. Çalışanlarınızın çalışma aleti, günlük kullanım ve diğer yol kullanıcıları için yeterince güvenli olmalıdır. Bu nedenle, geniş açılı arka ve ön aynalar sayesinde ön camdan mükemmel görüş sağlamak için Renault Trucks'ın araçları dikkatlice inceleniyor. D serisine ayrıca bisikletlileri ve yayaları daha iyi görselleştirmek için yan kapının alt kısmında bir pencereye sahip olan “gözetleme kapıları” takılabilir. Benzer şekilde, kabinlere ilave farlar, ışık sinyalleri ve çalışma lambaları gibi belirli güvenlik özellikleri ekledik.

Renault Trucks C

Filonuzu ihtiyaçlarınız doğrultusunda yönetin

Yol bakımı planlanmış olsun ya da olmasın, belirli risklere tabi olabilir. Optifleet filo yönetimi akıllı çözümü sayesinde, tüm araçlarınızı doğrudan akıllı telefonunuz, tabletiniz veya masaüstünüz üzerinden takip edebilir, sürüş veya sürücü bilgilerini alabilir ve diğer işlerden haberdar etmek için ikincisi ile iletişime geçebilirsiniz. Optifleet ayrıca araç tüketimi ve kullanımı ile ilgili verileri derlemenizi sağlar: aşırı yavaş vites kullanımı, sürücünün beklenti seviyesi, vb. Aşırı tüketim durumunda uyarılırsınız ve tüm sürücülerinizi ve uzun vadeli performansını takip edebilirsiniz. Ecoscore aracı.

Yol bakım kamyonlarınız için bakımı optimize edin

Daha ucuz onarımları tercih edin

Bir araç parçasının değiştirilmesi veya onarılması gerekiyorsa, Renault Trucks eXchange teklifiyle yeni parçalara bir alternatif sunuyor. Bu eXchange işlemi, aşınmış veya bozulmuş bileşenlerin onaylı orijinal parçalarla değiştirilmesiyle parçaların yenilenmesinden oluşur. Yeni parçalarla aynı performans seviyesini sağlamak için yeni bileşenler test edilir. İşçilik dahil iki yıllık parça garantisinden yararlanırlar. Bu sistem hem ekonomik hem de çevre dostudur ve Renault Trucks’ın sürdürülebilir kalkınma yaklaşımının bir parçası olarak gelir.

Araç çalışma süresini artırın

Maksimum araç kullanılabilirliğini sağlamak için Renault Trucks önleyici bir bakım hizmeti başlattı. Predict sayesinde araçlarınız, belirli noktalara veya kolayca aşınan parçalara odaklanarak dijital bir platform tarafından izlenir. Onarım gerektiğinde, sistem danışmanınızı bilgilendirir. Daha sonra, günlük faaliyetlerinizi en az rahatsız eden bir zamanda, bakım işlemlerini planlamak için sizinle iletişime geçeceklerdir.

Araç bakımı planlayın

Yol bakım kamyonları ve belediye kamyonları uzun ömürlüdür. Uzun vadede uygun performans seviyelerini sağlamak için Renault Trucks kişiselleştirilmiş bakım planları sunar. Her sözleşme 2 ila 7 yıl sürer ve yılda 250.000 km'ye kadar değişir. Modeline ve kullanımına göre her araca uyarlanırlar. Hareketsizleştirme masraflarını azaltmak için önleyici bakım işlemlerini içerebilir.

Renault Trucks d

Araçlarınızı kullanımlarına göre finanse edin

Yol bakımına ayrılmış araçlar ve donanımları genellikle büyük bir bütçe gerektirir. Finansman açısından sizi mümkün olan en iyi şekilde desteklemek için Renault Trucks, sizin için en ilginç olana bağlı olarak çeşitli bilanço içi veya dışı çözümler sunar. Kiralamadan krediye veya kiralama-satın almaya kadar, Renault Trucks danışmanınız araçlarınızı finanse etmek ve sigortalamak için sizinle birlikte en iyi çözümleri değerlendirecektir.