Haberler


 

28.08.2015

MAVİ MARTI TRANS 42 YILLIK TECRÜBESİNİ RENAULT TRUCKS İLE BİRLEŞTİRDİ

Türkiye’nin ve sektörünün tecrübeli firmalarından olan Mavi Martı Trans, araç yatırımı için ilk defa Renault Trucks’ı tercih etti. Firma, 5 araçlık alımla filosundaki araç sayısını 70’e yükseltti.

Türkiye’de sektörünün tecrübeli firmalarından olan Mavi Martı Trans Uluslararası Nakliyat, Renault Trucks ile gerçekleştirdiği ilk iş birliğinin sonucu olarak 5 adet Renault Trucks aracı filosuna dahil etti. Otomotiv parçası taşımacılığı gerçekleştiren firmanın bu alımla birlikte filosundaki toplam araç sayısı 70’e ulaştı.

Taşımacılık çözümlerinde desi miktarına göre komple, parsiyel, transit, ekspress, yurt içi ve uluslararası taşımacılık hizmetleri sunan Mavi Martı Trans adına teslimat törenine Yönetim Kurulu Başkanı Fethi Çapar, Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Çapar ve Satın Alma Müdürü Sefa Çapar katıldı. Törende Renault Trucks Bölge Müdürü Çoşkun Saraç ile Koçaslanlar Otomotiv Kocaeli-Düzce Genel Müdürü Erdoğan Seymen ve Koçaslanlar Otomotiv Satış Sorumlusu Ömer Çebi hazır bulundu.

Renault Trucks’ın ödüllü yeni ürün gamını oldukça beğendiklerini ifade eden Fethi Çapar, “Renault Trucks’ın yakıt tasarrufunda ilk sırada olduğunu öğrendik. Yakıt ekonomisinde elde edeceğimiz karlılık nedeniyle Renault Trucks ile ilk iş birliğimizi gerçekleştirmiş olduk. Her iki taraf için de hayırlı olsun” dedi.

Sektörün tecrübeli firmalarından olan Mavi Martı Trans ile çalışmanın kendileri için oldukça önemli olduğunu belirten Coşkun Saraç, “Sektörünün büyüklerinden Renault Trucks ile Batı Karadeniz’in en büyüğü Mavi Martı Trans’ın ilk iş birliği, aynı zamanda iki önemli tecrübenin güçlerini birleştirmesi anlamına da geliyor. Kendileri ile başlayan ortaklığımızın uzun yıllar sürmesini temenni ediyoruz. Renault Trucks markasını seçtikleri için kendilerine bir kez daha teşekkür ediyoruz” dedi.