Haberler


 

02.09.2015

VİP Uluslararası Taşımacılık Renault Trucks Dedi

VİP Uluslararası Taşımacılık, filosunu 20 adet T460 çekici ile güçlendirdi. Bu yatırımla birlikte firmanın toplam araç filosu 85’e, filo içerisindeki Renault Trucks sayısı ise 80’e yükseldi.

Araçlar, Volvo Grup Kamyonları 2. El Direktörü Fatih Erdem tarafından VİP Uluslararası Taşımacılık İşletme Müdürü Vedat Tutu’ya teslim edildi. Renault Trucks’ı tercih etmelerindeki nedenler hakkında bir açıklama yapan Vedat Tutu şunları söyledi; “Sefer-maliyet alanında oldukça geniş tecrübem var. Renault Trucks, yakıt cimriliği konusunda bizi mutlu ediyor. Hemen ardından ise satış sonrasındaki hizmet ve bakım avantajları bizi cezbediyor. Diğer taraftan firmamız özellikle Fransa’ya taşımalarda uzman bir firmadır. Renault’un merkezinin bu ülkede olması da önemli bir avantaj. En ıssız yerlerde dahi bakım-onarım ile ilgili hizmet alabiliyorsunuz. Bu hizmet yaygınlığını ve kalitesini Avrupa’nın bir çok yerinde

bulabiliyorsunuz. Ayrıca Renault Trucks’ın son dönemde geliştirmiş olduğu otomatik şanzumanlı araçlarını da hem şoförlerimiz hem de biz çok beğeniyoruz. Kullanım rahatlığı ve konfor gibi unsurlar şoför hatalarını minimuma indiriyor.”

Hadımköy’de 20 bin metrekare alanda hizmet veren VİP Uluslararası Taşımacılık, aynı alan içerisinde genel antrepo ve yanıcı antrepo hizmetlerini kardeş şirketi Lotus Antrepo aracılığıyla veriyor.