Haberler


 

18.08.2011

RUSYA KAMYON Grand Prix’sinde

Renault Trucks – MKR technology TAKIMI İSTİKRARLI PERFORMANSA VE BAŞARILI SONUÇLARA DEVAM EDİYOR

RUSYA KAMYON Grand prix’SİNDEAvrupa kamyon yarışları şampiyonasının altıncı ayağı Rusya’da gerçekleşti. 30 ve 31 Temmuz günleri Smolensk parkuru Rusya Kamyon Yarışları Grand Prix’sine arka arkaya ikinci yıl başarıyla ev sahipliği yaptı. MKR Technology takımı iki süper pol pozisyon zaferi, birçok kez birinci-ikinci gelişler ve ikisi birincilik olmak üzere beş kez podyuma çıkış damgasını vurdu.

Yarış sonunda Renault Trucks – MKR Technology Takımı üyeleri Markus Oestreich 176 puanla üçüncü sıraya hemen arkasından Adam Lacko 170 puanla dördüncü sıraya ve 148 puanla Markus Bösiger yedinci sıraya yerleşti. Üreticiler şampiyonasında ise Team MKR Technology 403 puanla ikinci, MKR team 14 juniors ise 303 puanla dördüncü oldular.

RUSYA KAMYON Grand prix’SİNDEDiğer taraftan, Renault Trucks tarafından yarışa davet edilen müşteriler Premium Uzunyol’u, Kerax kamyonu, ayrıca özel üretim Premium Truck Racing serisini yakından görme fırsatını elde ettiler.

MKR Technology ve MKR Team 14 juniors ekipleriyle bir sonraki randevu 27 ve 28 Ağustos tarihlerinde Çek Cumhuriyetinin Most şehrinde gerçekleşecek.