Haberler


 

18.11.2011

RENAULT TRUCKS TÜRKİYE TEKNİSYEN MİLLİ TAKIMINI BELİRLENDİ !

Renault Trucks Türkiye Eğitim Merkezi düzenlediği teknisyen ve uzman teknisyen sınavlarına ek olarak bu sene Yılın Teknisyeni Yarışması düzenledi.

RENAULT TRUCKS TÜRKİYE TEKNİSYEN MİLLİ TAKIMINI BELİRLENDi!Renault Trucks Türkiye Eğitim Merkezi her yıl
C-Teknisyen ve E–Uzman Teknisyen Sertifikası sınavları düzenleyerek teknisyenleri derecelendirilmektedir. Tüm bayi ağında bulunan
E-Sertifikalı Uzman Teknisyenlere ve C Sertifikalı Teknisyenlere, bu sınavlara ek olarak 20 Ekim 2011 Perşembe günü Renault Trucks Türkiye Eğitim Merkezinde Yılın Teknisyeni Yarışması düzenlenmiştir.

Yılın Teknisyeni Yarışması’nda katılımcılar önceden hazırlanmış olan pratik istasyonlarda hakemler gözetiminde yarışmışlardır. İstasyonlarda bulunan hakemler arızaların giderilmesinin yanı sıra müşteri aracı üzerindeki davranışlar, arıza çözme yöntemleri, online tamir katalogları (online Renault Trucks), ölçüm aletlerinin ve teşhis cihazının kullanılması gibi konularda teknisyenleri değerlendirmiştir.

RENAULT TRUCKS TÜRKİYE TEKNİSYEN MİLLİ TAKIMINI BELİRLENDi!Yılın Teknisyeni Yarışması sonrasında düzenlenen akşam yemeğinde dereceye giren ekiplere ödüllerini veren Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien yaptığı konuşmada “Günümüzün modern kamyonlarında yer alan yeni teknolojilerdeki artış karşısında, Renault Trucks Türkiye Eğitim Departmanı kurulduğundan beri bu teknolojileri bütünüyle kavramış ve her türlü karmaşık arızanın üstesinden gelebilecek uzman teknisyenler yetiştirmektedir. Yetiştirilen bu teknisyenler, başarının temeli olan hizmet kalitesini artırma bilinciyle büyük bir ciddiyet ve heyecanla çalışmaktadırlar. Bu bilincin ve eğitimin yanı sıra yüksek motivasyonun, işe duyulan sevginin ve bağlılığın, hizmet kalitesini birebir etkileyen faktörler olarak görmektedir.” dedi.