Haberler


 

10.01.2012

RENAULT TRUCKS TÜRKİYE ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN FİRMALARI İLE BULUŞTU

Renault Trucks şantiye gamı araçlarının tanıtıldığı ve sektörün durumunun değerlendirildiği toplantıda Türkiye’nin önde gelen araç üstü ekipman firmalarının temsilcileri ve Renault Trucks yetkilileri buluştu.

RENAULT TRUCKS TÜRKİYE ARAÇ ÜSTÜ EKİPMAN FİRMALARI İLE BULUŞTU. 23 Aralık günü İstanbul’da gerçekleşen toplantıya Türkiye’nin önde gelen araç üstü ekipman firmalarının ve ARÜSDER’in (Araç ve Araçüstü Ekipman ve İş Makinaları Üreticileri Birliği Derneği) yetkilileri katıldı.
Renault Trucks Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Ömer ONAY’ın şantiye gamı araçlarının öne çıkan özellikleri hakkında sunumu ile başlayan toplantı, araçların incelenmesi ve atölye çalışmaları ile sürdü.

Toplantı sırasında, Renault Trucks beton ve hafriyat işlerine uygun şantiye gamı araçlarından Premium Lander 430.32 8 X 4 , Kerax 460.42 8x2 ( Dekapaj Damper), Kerax 430.42 8x4 (Mikser), Kerax 430.42 8x4, Premium 430.19 T 4x2 katılımcıların incelemesi için hazır bulundu. Burada katılımcılara araçlar hakkında bilgi veren Renault Trucks yetkilileri, şantiye gamında yer alan araçların yakıt tasarrufu ve sağlamlık gibi rekabetçi özelliklerinin altını çizdi.

Renault Trucks Türkiye Ürün Pazarlama Müdürü Ömer Onay, tüm Renault Trucks araçların en iyi hizmeti vermek için üretildiğini belirterek, “Biz her sektörün hak ettiği ve beklediği aracı alması gerektiğine inanıyoruz. Bu amaçla sektörün ihtiyacına uygun olarak en yüksek performansı sağlayacak aracı sunarak, çözüm ortağı oluyoruz” dedi.