Haberler


 

27.11.2013

Renault Trucks’tan kışa avantajlı giriş

Renault Trucks’tan kışa avantajlı giriş

Renault Trucks, Kışa Hazırlık Kampanyası kapsamında 30 Kasım tarihine kadar yetkili servislerde yağ ve işçilik dahil %20 indirim sunuyor ve kampanyalı ürünlerden yapılan 500 TL’lik alışverişe yelek hediye ediyor.

Sunduğu kaliteli hizmet ve ürün anlayışı ile yüksek müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinen Renault Trucks, kışa girerken kampanyalarına devam ediyor ve bakım yaptıracak müşterilerine önemli avantajlar sunuyor.

Türkiye’deki tüm Renault Trucks yetkili servislerinde gerçerli olacak bu kampanya kapsamında Renault Trucks müşterileri; filtre, kayış, silecek, fren, balata ve diskleri ile webasto parçalarında %20 indirimden yararlanabilecek ve yağ ve işçilik hariç kampanyalı ürünlerden yapacakları 500 TL+KDV’lik alışverişle ise muhteşem bir yelek sahibi olabilecekler.

30 Kasım tarihine kadar devam eden bu kampanya ile ilgili olarak Volvo Group Trucks Türkiye Satış  Sonrası Hizmetler Direktörü Serkan Karataban, “Kış aylarının zorlu koşullarına hazırlık yaptığımız bu günlerde, müşterilerimize en avantajlı ürün ve hizmetleri sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi.