Haberler


 

06.06.2012

Renault Trucks'tan ÇEKİCİ ödeme seçenekleri

Renault Trucks, 48 aya varan Avro ve TL geri ödemeli kredileri ile çok avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor.

Renault Trucks'tan ÇEKİCİ ödeme seçenekleri Renault Trucks Türkiye, RTFS Renault Trucks Finansal Hizmetler işbirliğiyle tüm Renault Trucks markalı kamyon ve çekicileri için Avro ve TL geri ödemeli kredi imkânları sunmaya başladı. Bu sayede Renault Trucks müşterileri 48 aya varan vadelerde düşük peşinat ve cazip oranlı kredi seçenekleri ile araç alım olanağına ulaştı.

Konuyla ilgili olarak Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu “Yakıt tasarrufunda lider kamyon ve çekicilerimize Renault Trucks Finansal Hizmetlerin desteği ile 48 aya varan geri ödemeli kredi imkânları sunmaktan büyük mutluluk duyuyoruz” dedi ve şunları ekledi: “Renault Trucks Finansal Hizmetler’in sunduğu olanaklarla müşterilerimiz şimdi Renault Trucks araçları ile yakıttan sağlayacakları tasarrufa daha da avantajlı geri ödeme koşulları ile ulaşabilecekler.

Kısaca Renault Trucks

Renault Trucks'tan ÇEKİCİ ödeme seçenekleri 100’den fazla ülkede 15 bine yakın çalışanı ve 1.600’ün üstünde satış ve servis noktasıyla Volvo A.B. Grubu bünyesindeki Renault Trucks dünyanın lider ticari araç üreticilerinden biridir. Hafif ve ağır ticari araçların tasarımcısı, üreticisi ve dağıtımcısı olan Renault Trucks 2,7 tondan 60 tona kadar ticari araçları ile müşterilerinin Teslimat, Dağıtım, Şantiye, Uzun Yol ve Askeri uygulamalar gibi çok çeşitli faaliyetlerine mükemmel bir şekilde uyan pazardaki en geniş araç ve hizmet yelpazesini sunar.

Renault Trucks 2011’de 60.000 adetin üzerinde ticari araç satmıştır.

Renault Trucks kara taşımacılığı sektörü çalışanlarını destekler, korur ve onlara gurur duyabileceği araçlar sunar. Renault Trucks, kara taşımacılığını toplum için gerçekten vazgeçilemeyecek önemde bir meslek olarak görür. Renault Trucks’ın müşterileri, Renault Trucks’ın onlarla kurduğu, şeffaflığa ve karşılıklı bağlılığa dayalı yakın ilişki sayesinde olağanüstü verimlilikten, değerden ve kaliteden istifade edebilmektedirler.

Kısaca Renault Trucks Finans

RTFS (Renault Trucks Financial Services), Volvo A.B Grubu bünyesindeki VFS Finansal Hizmetler şirketinin Renault Trucks ürünlerinde kullanmakta olduğu markasıdır.

VFS Finansal Hizmetler şirketi 40’dan fazla ülkede, 1,300 den fazla çalışanıyla ve 12 Milyar €’ya yaklaşan portföy büyüklüğüyle, grubun kamyon ve iş makinası müşterilerine, finansal imkanlar ve finanse ettiği ürünlere sigorta çözümleri sunmaktadır.

VFS Finansal Hizmetler, Türkiye’de, 2005 yılında VFS Finansal Kiralama A.Ş ve 2011 yılı sonunda VFS Finansman A.Ş. şirketleriyle faaliyet izni almış olup, bu iki şirketi kanalıyla Renault Trucks müşterilerine finansal kiralama (leasing) ve taşıt kredisi konularında sektör ihtiyacına yönelik uygun finansal hizmetler vermektedir.