Haberler


10.09.2014

RENAULT TRUCKS 2014 IAA TİCARİ ARAÇLAR FUARINDA EN MODERN GAMINI TANITACAK

A Hanovre, du 25 septembre au 2 octobre

Renault Trucks,  25 Eylül ile 2 Ekim arasındaki 2014 Hannover IAA Ticari Araçlar Fuarında pazarın en eksiksiz ve modern araç gamını tanıtacaktır. Yeni Renault Master (2,8 ton)'dan Renault Trucks K (120 ton AYKA)'ya kadar, verimlilik, karlılık ve dayanıklılık sembolünü taşıyan araçlar salon 17, stand A05'te sergilenecektir.

25 Eylülden 2 Ekim 2014'e kadar IAA Fuarında Renault Trucks, müşterilerine görevlerinde hizmet vermek üzere mükemmel, dayanıklı ve verimli bir araç sunma düşüncesiyle 2013'te tamamen yenilenen komple araç gamını sergileyecektir.

Renault Trucks standında, yakıt tüketimini düşürme ve araçlarının karlılığını artırma çözümlerini vurgulayacaktır: araçların tasarımı, Optifleet filo yönetim çözümü, tasarruflu sürüş eğitimi veya dahası OptiTrack, bir şantiye aracına geçici bir ek çekişi bir yol aracının düşük tüketimini sürdürürken sağlayan sistem.

Aynı zamanda Renault Trucks sadece buradaki standına özel olarak, gelecekte yakıt tüketimini daha da azaltmayı sağlayacak çözümleri kendinde yoğunlaştıran bir laboratuvar araç konseptini sergileyecektir.

Sergilenen araçlar: