Haberler


 

25.05.2012

RENAULT TRUCKS, HOROZ TAŞIT SERVİS’İN YENİ SATIŞ VE SATIŞ SONRASI HİZMET BİRİMLERİNİN AÇILIŞINI GERÇEKLEŞTİRDİ.

70 yıldan bu yana lojistik sektöründe faaliyet gösteren Horoz Holding, 1997 yılında başladığı otomotiv perakendeciliği işindeki tecrübesini Renault Trucks Haramidere tesislerinde açtığı hizmet birimleri ile pekiştiriyor...

RENAULT TRUCKS, HOROZ TAŞIT SERVİS 23 Mayıs tarihindeki törenle açılışı gerçekleşen Horoz Taşıt Servis’in satış ve satış sonrası hizmetleri tesisi 650 metrekarelik ek alan ile toplamda 6250 metrekare’ye ulaşıyor.

Renault Trucks Fransa’dan birçok üst düzey yöneticinin katıldığı açılış töreninde konuşma yapan, Renault Trucks Başkanı Heinz – Jürgen Löw ‘Bugün bu yeni tesisin açılışında bulunmaktan gurur duyuyorum. Müşterilere daha iyi servis hizmeti sunabilmek için böyle yatırımlar yapmamız gerekiyor. Böyle bir bayiye sahip olduğumuz için kendimizi şanslı addediyoruz” dedi ve başarı için sadece bina ve yeni ekipmanların yeterli olmadığını, 15 senedir Renault Trucks bayiliği yapan Horoz Taşıt Servis’in müşterilerine verdiği değer ve hassasiyetin başarılarında çok önemli bir rol oynadığını ekledi ve sözlerine şöyle devam etti.

RENAULT TRUCKS, HOROZ TAŞIT SERVİS"Türkiye, Renault Trucks için çok büyük önem taşıyor. İstanbul ise tek başına Türkiye’deki kamyon pazarının üçte birini temsil ediyor. Türkiye’deki bayi teşkilatımızı güçlendirmek ve yatırımlarımıza devam etmek konusunda kararlıyız."

Horoz Gurubu Yönetim Kurulu Başkanı Taner Horoz “Yeni hizmet binamızı sayesinde müşteriye, sürücüye çok daha yakın olacak, kapıdan itibaren karşılayarak bütün süreçte her ihtiyacına tam zamanında cevap vereceğiz. Aslında tesisle birlikte bütün çalışma konseptimizi yeniliyoruz. Umarım bu sayede siz müşterilerimize de bundan sonra bugünkünde de daha kaliteli, daha zamanında hizmet verebileceğiz” dedi.