Haberler


 

16.05.2013

COMMANDE DE BOÎTE DE VITESSES ROBOTISÉE OPTIDRIVER AU VOLANT

RENAULT TRUCKS TÜRKİYE, 200 ADET PREMİUM 460.18T GV ARACINI MARS LOGISTICS’E TESLİM ETTİ...

RENAULT TRUCKS TÜRKİYE’DEN DEV TESLİMAT Lojistik sektörünün en önemli firmalarından olan Mars Logistics, Karayolu nakliyesi ile tüm Avrupa, Kuzey Afrika ülkelerine ve bu ülkelerden Türkiye’ye komple ve grupaj taşıma , yurt dışına dağıtım, ve depolama organizasyonu ile hizmet vermektedir. Mars Logistics, özmal araçlarından oluşan filosuna 200 adet Renault Trucks Premium 460.18 T GV aracı kattı. Mars Logistics’in toplam 500 adetlik araç filosunun tümü Renault Trucks araçlardan oluşuyor.

Mars Logistics, Yenibosna tesislerinde gerçekleştirilen teslimat törenine, Mars Logistics’ten Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu ve Taşımacılıktan Sorumlu Genel Müdür Yardımcısı Alper Bilgili ve firmanın üst düzey yöneticileri katıldı. Renault Trucks’ı temsilen ise Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien ve Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu törende hazır bulundular.

Teslimat töreninde 200 adet Renault Trucks Premium aracı teslim alan Mars Logistics Yönetim Kurulu Başkanı Garip Sahillioğlu "Yıllardır süregelen işbirliğimiz ve uzun araştırmalardan sonra bu kadar büyük bir alımda en doğru kararı verdiğimizden eminiz. Sağladığı yakıt tasarrufu ve Euro 5 avantajları ile Mars Logistics olarak müşterilerimizin memnuniyetini arttıracağımızı ve uluslararası düzeyde rekabetçi koşullara sahip olacağımızı düşünüyoruz. Müşterilerimize sunduğumuz her alandaki nakliyenin çok önemli bir ayağı olan Karayolu nakliyesi bölümümüz bu yeni alımlarımızla daha da ileriye gidecektir." dedi.

Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien "Ekonominin lokomotifi olan lojistik sektöründe böylesine dev bir satış gerçekleştirmek sektörümüz adına bizim için gurur verici bir ayrıcalık. Bu tür yüklü satınalmaların sektöre canlılık getirdiğine inanıyoruz. Türkiye’deki lojistik sektörünün gelişimi artık tüm dünyada kabul görmüş bir düzeydedir. Bizim açımızdan baktığımızda ise Renault Trucks olarak araçlarımız düşük kullanım maliyetleri ve yakıt tasarrufu sağlamaktadır. Araçlarımız ve satış sonrası hizmet ağımız ile lojistik sektörüne avantajlı hizmetler sunuyoruz. Mars Logistics’in Renault Trucks ile devam etme kararını memnuniyetle karşılıyorum" dedi.