Haberler


24.10.2014

OPTIFUEL YARIŞMASI - ULUSLARARASI FİNAL NİCE 2014

En iyi eko sürücü Seçimi!

Aylardan beri 10 T Optifuel, 2014 Optifuel yarışmasının yerel elemeleri için Avrupa yollarında dolaşıyor. 15 ülkede 1275 işletme ve 6000 sürücünün katıldığı 66 etkinlik yapıldı.

Şimdi de 2014 Optifuel Yarışmasının uluslararası finali sırasında "2015 yılının uluslararası kamyonu" seçilen aracın üstündeki en iyi eko sürücüsünü seçme zamanı geldi.

Bu final 28 ila 30 Ekim 2014 arasında Fransa'da, Nice'te yapılacaktır.

Küçüklü büyüklü işletmelerin en iyi 28 sürücüsü eko sürüşteki ustalıklarını önce bir test, sonra da açık yolda 45 dakikalık bir sürüş yarışması aracılığı ile sergileyecektir.

Optifuel Challenge International Final Nice 2014Kazanan, en az yakıt tüketimine ve en iyi zamana ulaşırken aynı zamanda aracın teknolojik cihazlarını optimum düzeyde kullanabilen sürücü olacaktır. En iyilerin seçiminde tüketim analizi yazılımımız Optifuel Infomax'a güvenebiliriz!

Hepsi ülkelerini gururla temsil etmek için patron ve bayileri tarafından desteklenecek ve cesaretlendirilecektir!

Onları karşılamak için Renault Trucks ekibinin tamamı orada hazır olacak: Sürüş yarışında onlara eşlik etmek için 10 gösterimci, sonuçlarının analizini yapmak ve sürüş tarzlarını sürücülere açıklamak için 6 hakem ve onları araçlar ve yenilikleri, hizmetler ve nihayet teknolojik gelişmeler üzerinde bilgilendirmek için uzmanlar.

Kazananlar en iyi uluslararası eko sürücü olarak mükemmel performansları için (4 yılda işletmelerine ortalama olarak kazandırdıklarına karşılık gelen) 8000€ tutarında alış veriş kuponları ve patronu da bir T Optifuel'in 1 yıllık kirası (her şey dahil) ile ödüllendirilecektir.

Herkese iyi şanslar, en iyi olan kazansın!