Haberler


 

02.06.2011

KİMYASAL VE YANICI MADDE NAKLİYATINDA DA SEÇİM RENAULT TRUCKS’TAN YANA OLDU…

3D NAKLİYAT, 4 ADET RENAULT TRUCKS PREMIUM 430.19T OPT.ADR’Lİ ARAÇLARINI ÇETAŞ OTOMOTİV'DEN TESLİM ALDI.2010 AVRUPA KAMYON YARIŞI Uluslararası ve Yurtiçi yanıcı ve kimyasal madde taşımacılığının önde gelen firmalarından3D Nakliyat Gümrükleme Lojistik ve Petrol ürünleri İnş.Tah.San.Tic.Ltd. Şti, Çetaş Kurtköy Plaza yapılan törenle araçlarını teslim aldı. Törene, 3D Nakliyat’tan firma sahibi Kadir Alkumru, Müdür Barış Ataman katılırken, Çetaş Otomotiv’den Genel Müdür Serhan Işıldar, Satış Müdürü Suat Çeliktuğ, Satış Yönetmeni Tolga Cem Aykaç katıldı.

Törende konuşan Firma Sahibi Kadir Alkumru " Araçların yakıt tasarrufu konusunda gerçekten başarılı olduğunu biliyoruz, bu avantajdan yararlanmak amacı ile Renault Trucks araçlarını ilk kez filomuza kattık. Yıl içindeki yatırımlarımıza devam edeceğiz" dedi.

Çetaş Otomotiv Genel Müdürü Serhan Işıldar müşteri memnuniyetinin RENAULT TRUCKS TÜRKİYE için en önemli unsur olduğunu belirterek " İlk kez filolarında bizi denedikleri için gerçekten gurur duyduk, bu memnuniyetin kullandıkça, daha da artacağından eminiz" dedi.