Haberler


 

18.03.2011

HOŞCAN LOJİSTİK TERCİHİNİ RENAULT TRUCKS’DAN YANA KULLANDI

Eskişehir Ali Rıza Onat Otomotiv’den, Hoşcan Lojistik’e 20 adet Renault Trucks Premium 430.19 T Intrader Teslimatı...

Hoşcan Lojistik 1941 yılında Aziz Kemal Hoşcan tarafından kurulan Hoşcan Nakliyat Tic. Ve San. Ltd.Şti., 100’ü aşkın personeli, pek çok ilde bulunan şube ve temsilcilikleri, teknolojik donanımı ile taşımacılık , depolama, şeker tedarik ve müşavirlik konularında hizmet vermekte.Hoşcan Lojistik 2011 yılı yatırım planları içersinde yer alan Araç filosunu büyütme projesi’nin ilk adımını 20 adet Renault Trucks Premium çekici alımı ile attı. Firmanın 61 araçlık toplam filosu içindeki 24 adet aracı Renault Trucks Premium oldu.


Eskişehir Ali Rıza Onat tesislerinde gerçekleşen teslimat törenine, Hoşcan Lojistik’ten Yönetim Kurulu Başkanı Mesut Hoşcan’ın yanı sıra, Genel Müdür Temindar Onay, Genel Müdür Yardımcısı Caner Dokuzlar, Operasyon Müdür Atıf Yalçın Kaya katıldı. Renault Trucks’ı temsilen ise, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Bölge Satış Müdürü Feridun Kısa törende hazır bulundular. Ali Rıza Onat Otomotiv, Servis Müdürü Tamer Erşen ve Şube Müdürü Abdullah Berberoğlu tarafından temsil edildi...

Hoşcan Lojistik Teslimat töreninde 20 adet Renault Trucks Premium araçların anahtarlarını teslim alan Mesut Hoşcan “ Sanayinin ayrılmaz bir parçası haline gelen lojistik alanında uluslarası düzeyde rekabet edebiliyoruz. 70. yılını kutlayan firmamızı 2011’de yeni alımlarla ve yatırımlarla büyütmeye devam edeceğiz. “dedi.

Renault Trucks Türkiye Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu ise 2011 yılının ilk teslimatını Eskişehir’de kurulu Hoşcan Lojistik ile yapmaktan mutlu olduklarını belirterek “ Ali Rıza Onat Otomotiv’in Eskişehir yöresindeki başarılı çalışmalarının ve araçlarımızın düşük kullanım maliyetleri ve yakıt tasarrufu sunmaları Hoşcan Nakliyat’ın bu seçiminde etken olmuştur. Filo geliştirme çalışmaları çerçevesinde Renault Trucks’la yola devam etme kararlarını memnuniyetle karşılıyorum “dedi.