Haberler


 

18.03.2011

GüNAY NAKLİYAT, RENAULT TRUCKS'ı TERCİH ETTİ

Günay Nakliyat, Yurt içi nakliyat çalışmalarına başlamanın ilk adımı olan 10 adet RENAULT Premium 430 €5 interdarlı, klimalı son model çekicileri Arkas Otomotiv’den teslim aldı.

Günay NakliyatRENAULT TRUCKS bu yıl pazara sunduğu yeni modelleriyle lider nakliye firmalarının öncelikli tercihi olmaya devam ediyor. Daha önce de RENAULT TRUCKS araçlarını kullanan ve son derece memnun kalan Günay Nakliyat firmasının genişlettiği filosu için tercihi yine RENAULT TRUCKS oldu.Günay Nakliyat’a 10 adet çekici Arkas Otomotiv Renault Trucks Denizli plazasında yapılan törenle teslim edildi.


RENAULT TRUCKS TÜRKİYE Bölge Müdürü Engin Demirel, Arkas Otomotiv Satış ve paz. Müdürü Orhan Genel,Arkas Otomotiv satış danışmanları Barış Ersoy ve Cenk Kaya’nın yer aldığı grubu, Günay Nakliyat yönetim kurulu başkanı ve yönetim kurulu başkan yardımcısı Günay Kökcü ve Adem Kökcü’yü ağırladı.

Günay NakliyatRENAULT TRUCKS TÜRKİYE Bölge Müdürü Engin Demirel teslimat töreninde “Birçok diğer üreticiden farklı olarak, biz Renault kamyonlarında tüm Avrupa'da olduğu gibi Türk müşterilerimize de en son motor teknolojisinin yararlarını sunuyoruz. Euro 5 motorları, güç ve yakıt tasarrufunun tüm avantajlarına sahip olurken, çevre koruma politikamızı da sürdürmektedir. Sektörün konusunda öncü ve uzman bir kuruluşunun aynı şekilde sektörün uzman ve öncü bir kuruluşu ile işbirliği yapmasını çok anlamlı ve önemli buluyorum. Yeni araçların Günay Nakliyat için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi. Demirel, yakıt tasarrufunda tüm rakiplerine göre bir adım önde olduklarını belirterek, "Yeni Renault Premium Euro 5, ile yakıt tüketiminde her 100 kilometrede 1,6 litre tasarruf, yılda 2bin 400 litre ve toplam 7 bin TL kazanç anlamına geliyor. Yeni Renault Premium Euro5, rakiplerine göre en ekonomik yakıt tüketimi sağlarken performansından ödün vermeyerek daha fazla motor gücü, daha yüksek tork ve daha iyi bir ticari hız ile kullanıcılarının tüm ihtiyaçlarını karşılayan tek araç oluyor" dedi.

Günay Nakliyat’ın günden güne gelişen ve büyüyen filosunun, Yurt içi pazarlardaki gelişimini sürdüreceğini ifade eden Günay Kökcü, “Sektöründe en uzman kuruluşların başında gelen Arkas ile geçmişten gelen iş birliliğinin gelişerek büyümesine vesile olan bu yeni projede birlikte yürümekten mutluyuz. Rakiplerine göre, kaliteye ve ekonomiye verdiği önemi, üretiminin her aşamasında titizlikle uygulamakta olan RENAULT TRUCKS markasını tercihimizin doğruluğunu görmekteyiz. RENAULT TRUCKS’ın ihtiyaçların ve beklentilerin günden güne arttığı satış sonrası hizmetler konusunda da gelişerek büyüyen yaygın servis ağı ve hizmet kalitesinden de oldukça memnunuz.” dedi.