Haberler


 

27.11.2013

Elmas Lojistik’e Arkas Otomotiv’den 10 adet Renault Trucks Çekici

Elmas Lojistik’e Arkas Otomotiv’den 10 adet Renault Trucks Çekici

Renault Trucks Türkiye, İzmir’in köklü firmalarından Elmas Lojistik’i Arkas Otomotiv aracılığıyla 10 adet yeni Renault Premium 460 Optidriver+ ile güçlendirdi.

Avrupa’nın tüm ülkelerinin yanı sıra Ortadoğu ve Türki Cumhuriyetleri’ne lojistik hizmetleri yürüten Elmas Lojistik A.Ş., filosuna kattığı 10 adet Renault Premium ile toplam araç sayısını 130 adede çıkardı.  Elmas Lojistik, aynı zamanda filosundaki Renault Trucks sayısını da 50 adede yükseltmiş oldu.

Elmas Grup Lojistik’in Kemalpaşa’daki yeni tesislerinde gerçekleştirilen ve her iki firmanın yöneticilerinin katıldığı teslimat töreninde Arkas Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Marek Penzo, Elmas Lojistik ile sürdürülen işbirliğinden dolayı duyduğu mutluluğu dile getirdi. Penzo, “Elmas Lojistik, yeni araç alımlarında Renault Trucks araçlarının sunduğu güvenlik, konfor, kaliteli servis ve düşük yakıt tüketimi unsurlarını dikkate alarak seçim yapıyor. Teslim edilen bu 10 aracın bol kazançlar getirmesini temenni ediyorum” dedi.

Elmas Lojistik A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Cemal Elmasoğlu ise, Arkas Grubu ile uzun zamandır sürdürülen uyumlu çalışma ortamını, yeni araç alımlarıyla sürdürmekten duyduğu memnuniyeti dile getirerek “Renault Trucks araçlar sayesinde yüksek hacimli taşıma kapasitesi ve düşük yakıt tüketimi sayesinde verimliliğini artırıp sektörde daha da güçlenirken hem daha rekabetçi hem de daha çevreci bir şirket olacağımızdan hiç şüphem yok” dedi.