Haberler


 

18.05.2011

Efe Proje Tercihini Renault Trucks'dan yana kullandI

İMAM KAYALIOĞULLARI OTOMOTİV'DEN EFE pROJE'YE 3 ADET RENAULT TRUCKS PREMIUM 460 INTRADER TESLİMATI...

mam Kayalıoğulları OtomotivEfe Proje Taşımacılık Şirketi, ağır taşımacılık, tente ve frigo olarak Irak ve çeşitli Türkmen ülkelerine yürüttüğü taşımacılık faaliyetlerinin yanı sıra Irak’ta Antreprolara sahip Mersin bölgesinin önde gelen nakliye ve lojistik firmalarındandır. 2011 yılı içindeki araç filosunun büyütme ve yenileme projesinin ilk adımını atan Efe Proje, yıl sonuna kadar araç alımı devam etmeyi planlamaktadır.

İmam Kayalıoğulları Otomotiv’in Adana Plaza’sında gerçekleştirilen teslimat törenine, Efe Proje’den İbrahim Yüncü, ve Mehmet Arar, İmamKayalıoğlu Otomotiv’den Satış Koordinatörü ve Adana Şube Müdürü M.İlker Erdal, ve Satış Temsilcisi Sinan Karaman katıldılar.

Teslimat töreninde Renault Trucks Premium araçların anahtarlarını teslim alan İbrahim Yüncü "Önceki dönemlerde almış olduğumuz Renault Trucks araçların yakıt tüketim değerlerinin çok düşük olması, dayanıklılık ve servis hizmet kalitesi ve İmam Kayalıoğlu Otomotiv’in personelinin yakınlığı bizi tekrar Renault Trucks araçları tercih etmeye yönlendirdi. Ağır şartlarda çalışmamıza rağmen yakıttan dolayı kazanç sağladık, bu nedenlerden dolayı yolumuza Renault Trucks ile devam etme kararı aldık" dedi.

İmam Kayalıoğlu Otomotiv Satış Koordinatörü ve Adana Şube Müdürü M.İlker Erdal teslimat töreninde yaptığı konuşmada, "Mersin bölgesinde faaliyet gösteren Efe Proje firmasının sahibi İbrahim Behram bölgemizde proje taşımacılığı yapan önder kuruluşlardandır. Firmamız bölgesinde kalitesi ile ayrıcalık yaratmaktadır. Bu yıl sonuna kadar alacakları 23 araç içinde ayrıca bizi tercih ettiklerinden dolayı mutluyuz, ruhsat sahibi ilgili firma olsa bile araçlar bizimidir zihniyetimizle satış sonrası hizmetlerimizle de iddialıyız" dedi.