Haberler


 

28.11.2013

Ebru Nakliyat’ın tercihi Renault Trucks Premium

EBRU NAKLİYAT'IN TERCİHİ RENAULT TRUCKS PREMIUM

Renault Trucks, 3 adet Premium 430.19 ile Ebru Nakliyat’ın filosuna girdi.

1985 yılından bu yana otomotiv sanayi şirketlerine lojistik hizmeti veren Ebru Nakliyat, tercihini Renault Premium 430’dan yana kullandı. Ebru Nakliyat, yakıt tasarrufunda lider Renault Trucks Premium çekicileri araç taşımacılığında kullanacak.

Ebru Nakliyat Merkezi’nde gerçekleştirilen teslimat törenine Ebru Lojistik Firma Sahibi Burak Sipahi, Ebru Nakliyat Müdürü Özkan Şiir ile Renault Trucks Bölge Satış Müdürü Haluk Korucan  ve Volvo Finansal Hizmetler Satış ve Pazarlama Müdürü Taygun Gündoğdu katıldı.

Ebru Lojistik firma sahibi Burak Sipahi, sektörde Renault Trucks kullanan diğer firmalardan almış oldukları olumlu referansların, Renault Premium’u  tercih etmelerinde büyük etken olduğunu belirtti ve ekledi; “düşük yakıt tüketimi ve yaygın servis ağı olduğu kadar Renault Trucks çalışanlarının bize gösterdikleri yakın ilgi nedeniyle tercihimizi Renault Trucks’tan yana kullandık. İşbirliğimizin uzun yıllar sürmesini umuyorum."

Renault Trucks Bölge Satış Müdürü Haluk Korucan ise; “Sektörün önde gelen firmalarından Ebru Nakliyat'a Renault Trucks markasını kazandırdığımız için çok mutluyuz ve araç satışlarımızın artarak devam edeceğine inanıyoruz” dedi.