Haberler


 

10.08.2011

BORTEK NAKLİYAT’IN TERCİHİ RENAULT TRUCKS OLDU...

Ankara Alİ Rıza Onat Otomotiv’den Bortek Naklİyat’a 3 adet Renault Trucks Premium 430.19T Opti+Intrader Teslİmatı...

MAĞDENLİ NAKLİYAT FİLOSU2003 yılından bu yana silobas ve damperle yurt içinde agrega ve çimento nakliyat hizmeti veren Bortek Nakliyat, 3 adetlik 430.19 T Opti+Intrader siparişinin anahtarlarını Ankara Ali Rıza Onat Otomotiv Genel Müdürü Mehmet Hasbakkal’dan aldı.

Ankara Ali Rıza Onat Otomotiv’de gerçekleştirilen teslimat törenine, 3 adet Renault Kerax 8x4 Transmikser bulunan 85 araçlık filosunu 3 adet 430.19 T ile güçlendiren Bortek Nakliyat firmasının Nakliye Müdürü Metin Tekin, Ali Rıza Onat Otomotiv’den Genel Müdür Mehmet Hasbakkal, Satış Müdürü Mehmet Vural, Satış Danışmanı Hakan Malgil ve Atölye Şefi Haydar Özkaya katıldılar.

MAĞDENLİ NAKLİYAT FİLOSUDüzenlenen teslimat töreninde konuşan Bortek Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Bora Baş, yeni alınan araçların performansına göre ilerideki alımlara karar vereceklerini belirterek “ Renault Trucks araçlarının yakıt tüketiminde çok cimri olduğunu duyduk ve bu 3 adet aracı yakıt tasarrufunu taşımacışılığı yaptığımız yol şartlarında denemek amacı ile aldık” dedi.

Ali Rıza Onat Motorlu Araçlar Genel Müdürü Mehmet Hasbakkal “Rekabetin çok yoğun yaşandığı Ankara’da Renault Trucks marka araç satışı ile birlikte, kaliteli servis ve müşteri memnuniyeti sağlama misyonunu da üstlenmiş bulunmaktayız. Bortek firması ile çekici grubunda başlayan birlikteliğin artarak devam edeceğini düşünüyoruz.” dedi.