Haberler


 

05.01.2011

ANTALYA, RENAULT TRUCKS’dan VAZGEÇMİYOR

As-sar Otomotiv nakliye sektörünün tercihi olmaya devam ediyor.

As-sar OtomotivŞantiye, yurt içi ve uluslar arası nakliyede gerek kullanım maliyeti gerekse güç, konfor ve sağlamlığıyla müşterilerin tüm beklentilerini karşılayan yeni Premium Euro 5 çekiciler Antalya ve bölgesinde bulunan müşterileriyle buluşmaya devam ediyor.

Geçtiğimiz ay, As-sar Otomotiv, bölgesindeki muhtelif nakliye firmalarına toplam 17 adet teslimat gerçekleştirdi.

Assar Otomotiv geçtiğimiz ay ilk teslimatını Antalya'daki en önemli ulusrarası nakliye firmalarından Meltem Nakliyat’a 3 adet Renault Premium 460.19 Euro 5 araçla yaptı, böylece Meltem Nakliyat filosundaki Renault Trucks araç sayısını 10'a yükseltti. Araçların teslimini Antalya As-sar Otomotiv Satış Müdürü Murat Uçaklı’dan alan Meltem Nakliyat yönetim kurulu başkanı Oktay BERBEROĞLU, tören esnasında yaptığı konuşmada "100'e yakın olan araç filomuzu son bir yıldır Renault Trucks markasıyla yenileme kararı aldık ve buna bağlı olarak önümüzdeki yılda bu markayla olan işbirliklerinin devam edecek" dedi.

Renault Trucks markasıyla özellikle akaryakıt maliyetlerini yüksek oranda düşürdüklerini belirten Oktay BERBEROĞLU satış sonrası hizmetlerindeki memnuniyetlerinden kaynaklı bayi çalışanlarına teşekkür etti.

As-sar OtomotivAntalya'da yüksek hacimde yem ticaretiyle uğraşan Bereket Yem firması As-sar Otomotiv Satış Temsilcisi Mehmet Aksoy’dan 6 adet Renault Premium 430.19 Euro 5 aracını teslim aldı. Bereket Yem Genel Müdürü Kadir ASLAN teslimat töreninde yapmış olduğu konuşmada "Bir çok meslektaşımız Renault Trucks markasını tercih etmekte ve memnuniyetlerini sürekli olarak bize ifade etmekteydiler. Buna bağlı olarak biz de Bereket Yem olarak yakıt konusunda en cimri çekici olan Renault Trucks markasıyla anlaşmanın mutluluğunu yaşıyoruz" dedi.

Isparta'nın önde gelen uluslar arası nakliye firmalarından Kaptan Nakliyat firması satın almış olduğu 2 adet Renault Premium 430.19 Euro 5 aracını As-sar Otomotiv Satış Temsilcisi Süleyman Pir'den teslim aldı. Filosundaki Renault Trucks sayısını 12’ye çıkaran Kaptan Nakliyat Genel Müdürü Nurettin ÖZDEMİR Renault Trucks markasını araç ve satış sonrası memnuniyetinden dolayı tercih ettiklerini belirtti.

Filosunda bulunan 47 aracın tamamı Renault Trucks olan Özmutlular Lojistik filosunu büyütmeye teslim almış olduğu 6 adet Renault Premium 460.19 Euro 5 araçla devam ediyor. Araçların teslimini As-sar Otomotiv İşletme Müdürü Hamdi KOTAY'dan teslim alan Özmutlular Lojistik Yönetim Kurulu Başkanı Eşref ÖZMUTLU 10 yıldır As-sar Otomotiv ve Renault Trucks markasıyla sürdürdükleri işbirliğinden doğan memnuniyetlerini yeni yatırımlarını aynı markadan yapmakla gösterdiklerini söyledi. ÖZMUTLU konuşmasında 2011 yılında filolarını As-sar Otomotiv’le yapmış oldukları anlaşmaya istinaden 80 adete çıkaracaklarını ve uluslararası nakliyede bölgede söz sahibi olmaya devam edeceklerini vurguladı.

As-sar Otomotiv İşletme Müdürü Hamdi Kotay, As-sar Otomotiv olarak Renault Trucks Türkiye ve Otokar Fruehauf'la olan işbirliklerinden çok memnun olduklarını belirtmiş ve 2010 yılında teslim etmiş oldukları toplam 70 adet Fruehauf dorseyi seneye arttırarak sürdüreceklerini belirtti.