Haberler


 

30.05.2011

AKTEN İNŞAAT RENAULT TRUCKS’I SEÇTİ….

ALİ RIZA ONAT OTOMOTİV’DEN, ATKEN İNŞAAT’A 5 ADET RENAULT TRUCKS PREMIUM 430.19 T 4X2 TESLİMATI...

Ali Rıza Onat Otomotiv’den, Atken İnşaat’a 5 adet Renault Trucks Premium 430.19 T 4x2 Teslimatıİnşaat – Yol Yapım ve Nakliye alanında Ordu bölgesinin önde gelen firmalarından Akten İnşaat Tic ve San.A.Ş., büyüyen iş hacmine paralel olarak filosunu genişletmeyi 5 adet Renault Trucks Premium araç alımı ile sürdürüyor.

Samsun Ali Rıza Onat Plaza tesislerinde gerçekleşen teslimat törenine, Akten İnşaat Tic. Ve San. A.Ş.’den Namık Kemal Tenteoğlu, Emre Tenteoğlu ve Tarık Tenteoğlu’nun yanı sıra, Ali Rıza Onat Otomotiv’den Şube Müdürü Cem Boğukoğlu ve Satış Temsilcisi Murat Mazlum katıldı.

Teslimat töreninde 5 adet Renault Trucks Premium araçların anahtarlarını teslim alan Namık Kemal Tenteoğlu "Renault Trucks uzun yol taşımacılığı ve ağır nakliye işinin adeta parlayan yıldızı.. Ayrıca güvenilir ve satış sonrası hizmetlerinde gerçekten kaliteli. Bütün bu faktörler seçimimizde etken oldu" dedi...

Ali Rıza Onat Şube Müdürü Cem Boğukoğlu ise teslimat töreninde yaptığı konuşmada "Yakıt tasarrufunda lider Renault Trucks ile çalışmaya karar verdiklerinden dolayı Akten İnşaat’ı tebrik eder, ve markamızı seçtiklerinden dolayı teşekkür ederiz" dedi.