Haberler


 

09.09.2011

ADAMAR LOJİSTİK’İN İLK TERCİHİ RENAULT TRUCKS OLDU…

2004 YILINDAN BERİ LOJİSTİK SEKTÖRÜNDE DENİZCİLİKLE HİZMET VEREN ADAMAR LOJİSTİK, ENTEGRE LOJİSTİK İLE HİZMET YELPAZESİNİ GENİŞLETME KARARI ALDI.

2012 yılının sonuna kadar 100 araca varması planlanan kara taşıma filolarına ilk araç alımında Renault Premium 460.18T Optidriver+’ı seçti.

ADAMAR LOJİSTİK’İN İLK TERCİHİ RENAULT TRUCKS OLDUHoroz A.Ş’nin Haramidere’deki tesislerinde yapılan teslimat törenine Renault Trucks Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Bölge Satış Müdürü Haluk Korucan, Adamar Lojistik CEO’su Hakan Oktay, Horoz Taşıt Servis Tic. Ve San. A.Ş. Genel Müdürü Gürkan Gürbüz katıldılar.

Teslimat töreninde Renault Trucks araçların anahtarlarını teslim alan Hakan Oktay Renault Trucks araçlarını seçmelerindeki en önemli nedenin işletme maliyetlerinin uygunluğu ve yakıt tasarrufu başta olmak üzere fiyat uygunluğu ve aracın tedarik süreçlerindeki hızlılığın etken olduğunu açıkladı ve ekledi “Renault Trucks hem satış sonrasındaki hizmetler ve servis konularında, hem de bundan sonraki alımlarımızda özellikle de yaptığımız araştırmalar doğrultusunda diğer markalardan çok daha efektif davrandılar."

Hakan Oktay’a anahtarları teslim eden Ömer Bursalıoğlu, Renault Trucks’a göstermiş oldukları ilgi ve güven için Adamar Lojistik’e teşekkür etti ve ekledi “Araçlarımızı seçme nedenlerindeki temel motivasyon kaynakları araçların güvenilirliği ve yakıt tasarrufu. Adamar Lojistik ile işbirliğimizin başlangıç noktasındayız. Bundan sonraki aşamalarda firmaya sadece ürün anlamında değil hizmetlerin kalitesi anlamında da doğru seçimi yaptıklarını kanıtlamak ve işbirlğimizin artan bir verimlilikte devam etmesi hedefiyle yola devam edeceğiz."