Haberler


29.08.2012

Kamyon yarışını oradaymış gibi yaşayın

Kamyon yarışını oradaymış gibi yaşayın

MOST - 01 ve 02 Eylül

 

Renault Trucks, internet sitesi, dinamik yarış simülatörleri, PC, akıllı telefon ve iPad için video oyunlarından sonra, yarış tutkusu paylaşımında daha da ileriye gidiyor. Böylelikle yarış tutkunları gelecek hafta sonu Most (Çek Cumhuriyeti), 01 ve 02 Eylül günleri gerçekleşecek dört yarışı doğrudan www.renault-trucks.com/truckracing internet sitesinden izleyebilecekler. Bu sitede streaming (kesintisiz veri akışı) yöntemiyle yayınlanacak yarışlara bilgisayardan, iPad tabletten, hatta akıllı telefondan erişilebilecek!

Yarışı oradaymış gibi yaşamak. İşte Renault Trucks tüm kamyon ve yarış tutkunlarına bu olanağı sunuyor. Pistin tamamına yerleştirilmiş yedi kamera ve Renault Trucks-MKR Technology ekibine ait Premium Racing yarış kamyonlarına monte edilmiş iki kamerayla yarışseverler her yarışı izleyebilecekler. Böylelikle önümüzdeki hafta sonu Most randevusunda gerçekleşecek dört yarışa streaming tekniğiyle www.renault-trucks.com/truckracing internet sitesinden erişmek mümkün olacak. Hafta sonu boyunca her bir yarış birkaç saniye gecikmeli olarak yayınlanacak, sonra da Dailymotion video paylaşım sitesinden tekrar izlenebilecek.  Yarışları izlemek veya tekrar izlemek için, internet erişimine sahip olmanız ve sitenin « LIVE » (canlı yayın) bölümüne bağlanmanız yeterlidir.


Renault Trucks tarafından sunulan bu yeni işlev üreticinin daha önce hayata geçirdiği Youtube ve Dailymotion üzerinden video paylaşımı ve tabii ki şu ana kadar 275.000 kez indirilmiş olan, PC, iPad ve akıllı telefonlarda oynanabilen kamyon yarışı simülasyon oyunu Renault Trucks Racing uygulaması gibi diğer girişimleri bütünler niteliktedir.