Haberler


 

29.06.2011

2011 AVRUPA KAMYON YARIŞLARI

AVRUPA KAMYON YARIŞLARI’nın MİSANO, İTALYA ve ALBACETE, İSPANYAN'Da KOŞULANn 2. ve 3. YARIŞLARINDA Renault Trucks MKR Technology EKİBİ GENEL KALSMANDA İKİNCİLİĞİNİ KORUDU...

AVRUPA KAMYON YARIŞLARI2011 AVRUPA KAMYON YARIŞLARI HEYECANI TÜM HIZIYLA DEVAM EDİYOR...

Avrupa’nın en heyecanlı ve seyirci katılımı en yüksek yarışlarından olan Kamyon Yarışlarının 3.Ayağı da İspanya’da koşulan yarış ile tamamlandı. İtalya’nın Misano pistinde gerçekleşen ve büyük çekişmelere sahne olan 2. yarışta, Renault Trucks-MKR Technology ekibi klasmanda ikinciliğini korurken, gençler arasında popülerliği gün geçtikçe artan Junior takımı üyeleri Adam Lacko ve Antony Janiec ise junior takımı podyumda en üst basamağa çıkarmayı başardı. İspanya’daki 3.yarışta ise pek çok kez podyuma çıkmaya hak kazanan ekip, hedeflenen “ekip şampiyonluğu” tacı için çok önemli puanlar elde etmiş oldu.

AVRUPA KAMYON YARIŞLARI3.yarışın sonunda da Renault Trucks MKR Technology ekibi, birincinin yalnızca 9 puan gerisinde kalarak takımlar sıralamasındaki Avrupa ikinciliği yerini korudu...

Görselliği ile büyük ilgi çeken Kamyon yarışları süresince, pistte Renault Trucks için ayrılan özel bölümde ağırlanan konuklar, güzel bir gün geçirmenin yanı sıra yarışlarda Pace Truck olarak görev yapan Renault Premium Truck Racing özel seri kamyonunu görme fırsatı buldular. Aileleri ile bilikte yaşanan bu atmosferde pistteki renkli kamyonların yanısıra Renault Trucks yarış kamyonu simulatörleri, butiği ve sergilenen çeşitli kamyon modelleri de ilgi odağı oldu.

Kamyon yarışı meraklılarının heyecanla beklediği Avrupa Kamyon yarışlarının 4 ayağı, 18-19 Haziran tarihlerinde Fransa’nın Nogaro pistinde gerçekleşecek.