Haberler


 

25.11.2010

RENAULT TRUCKS’DAN AKCAN NAKLİYAT’A 15 ADET PREMIUM

Renault Trucks'dan Akcan Nakliyat'a 15 adet Premium

Koçaslanlar Otomotiv’den Akcan Nakliyat’a 15 adet Renault Trucks Premium 430.19 t 4x2 euro 5 Alliance teslimatı....

Akaryakıt ve konteyner taşımacılığının önde gelen kuruluşlarından Akcan Nakliyat kapasite arttırımı ve filo geliştirme sürecindeki tercihini Renault Trucks Premium’dan yana kullandı....

Akcan Nakliyat1987 yılında Alaattin Akcan tarafından kurulan Akcan Nakliyat firması, akaryakıt sektöründe faaliyet göstermekte olup, 2005 yılından itibaren Gemlik Serbest Bölgesi’nin genişlemesi ile birlikye yurtiçi konteyner taşımacılığına ilk adımını atmıştır.


Gemlik’teki şubeleri ve temsilcilikleri ile yurt genelinde geniş hizmet ağına sahip olan Akcan Nakliyat 2011 yılı içersinde günlük 1200 ton olan taşıma kapasitesini 2400 tona çıkarmayı hedeflemektedir. Bu hedefler doğrultusunda, tercihini Renault Trucks’dan yana kullanan Akcan Nakliyat’a, 15 adet Reanult Premium 430’un teslimatı Akcan Nakliyat’ın Gemlik Bursa tesislerinde gerçekleştirildi.

Törene Akcan Nakliyat Yönetim Kurulu Başkanı Alaattin Akcan, Akaryakıt ve Finans Müdürü Uğur Akcan, Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan, Satış Müdürü Faruk Aydın ve Renault Trucks Bölge Satış Müdürü Kıvanç Kızılkaya katıldı.

Akcan NakliyatTeslimat töreninde Mahmut Koçaslan tarafından verilen plaketi alan Alaattin Akcan “2007 yılında 6 adet olarak başladığımız Renault Trucks alımlarımıza 2008 ve 2009 yıllarında devam ederek filomuzdaki Renault Trucks çekici sayısını 20’ye çıkardık. Bu yılki 15 adet araç yatırımımızda da tercihimiz Renault Trucks’tan yana oldu. Renault araçlardan ve Koçaslanlar Otomotiv bayisinden hem satış hem de servis hizmetleri açısından büyük bir memnuniyet duyuyoruz ve yola Renault Trucks araçlar ve Koçaslanlar Otomotiv ile devam edeceğiz” dedi.

Koçaslanlar Otomotiv Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Koçaslan ise satmış oldukları her Renault Trucks aracı ile birlikte verdikleri kaliteli servis ve müşteri memnuniyeti ile Türkiye’nin her yerinde Renault Trucks araçlara sahip firmalarla bir nevi ortaklık kurduklarını belirterek “ 2006 yılında 6 adet araç alımı ile Renault Trucks markasını tercih eden Akcan Nakliyat, şu anda 35 adet’e ulaşan Renault Trucks araç sayısı ile geniş bir filoya sahip olmuştur. Renault Trucks Koçaslan Otomotiv olarak yapmış olduğumuz yatırımlarla müşterilerimize en iyi hizmeti vermeyi hedeflemekteyiz” dedi.