Haberler


 

01.11.2010

ÖZKAMİL ÇEKEM LOJİSTİK YURTDIŞI TAŞIMALARI İÇİN RENAULT TRUCKS PREMİUM’U SEÇTİ

ÖZKAMİL ÇEKEM LOJİSTİK YURTDIŞI TAŞIMALARI İÇİN RENAULT TRUCKS PREMİUM’U SEÇTİ

Adana yöresinin en önemli kuru yük taşımacılığı firmalarından olan Özkamil Çekem Lojistik Yurtdışı taşımacılığı faaliyetlerine başlarken İmam Kayalıoğulları’ndan 5 adet Renault Trucks Premium 430.19 Aliance satın aldı.


Kuru yük taşımacılığının yanısıra beyaz eşya ve sebze meyve taşımacılığında Adana’nın önde gelen nakliye firmalarından olan Özkamil Çekem firması Uluslararası Taşımacılık alanında da faaliyet göstermeyi planlamaktadır. Müşterilerinin yoğun talepleri doğrultusunda bu alandaki çalışmalarına paralel olarak filosunu güçlendirmek amacı ile alımını yaptıkları 5 adet Renault Trucks Premium 430.19 Aliance’ın teslimatı Adana İmam Kayalıoğulları Plaza’da gerçekleştirildi. Araçların teslimi İmam Kayalıoğulları Otomotiv Satış Koordinatörü ve Adana Şube Müdürü M.İlker Erdal tarafından Özkamil Çekem Lojistik Şirket Sahibi Tamer Çekem’e yapıldı.

Törende konuşan Özkamil Çekem Lojistik Şirketi Sahibi Tamer Çekem “Öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Bu yıl müşterilerimizin yoğun talepleri doğrultusunda yurtdışı taşımacılığına başlayacağız. Düşük kar marjları ile çalışmamız nedeniyle en büyük gider kalemi olan akaryakıt tüketimimizi en aza indirmek amacıyla Renault Trucks Premium 430’u tercih ettik. İmam Kayalıoğlu Otomotiv personeline verdikleri hizmet için teşekkür etmek istiyorum” dedi.

Teslimatı gerçekleştiren İmam Kayalıoğulları Otomotiv Satış Koordinatörü ve Adana Şube Müdürü M.İlker Erdal ise ‘’Özkamil Çekem Lojistik Bölgemizde nakliyeye yön veren firmalarımızdandır. Böyle önemli bir firmaya hizmet vermekten mutluyuz. Araçlarımızı satarken verdiğimiz söz : En az tüketim ve gider ile müşteri memnuniyetidir. Bu sözümüzün ne kadar doğru olduğunu en kısa zaman içinde kanıtlama fırsatı yakaladığımız için çok memnunuz. Başarınız için yanınızdayız ‘’ dedi.