Haberler


 

08.10.2010

FİDANLI NAKLİYAT’IN TERCİHİ RENAULT TRUCKS PREMİUM...

ANTAKYA’NIN ÖNDE GELEN ULUSLARASI NAKLİYAT FİRMALARINDAN FİDAN NAKLİYAT, RENAULT TRUCKS BAYİSİ İMAM KAYALIOĞULLARI’DAN 10 ADET PREMIUM TESLİM ALDI.

Fidan NakliyatRomanya, Bulgaristan, Macaristan, Bosna & Hersek, Hırvatistan, Avusturya, Almanya, Hollanda, Belçika, Slovenya, Slovakya, Çek Cumhuriyeti ve İngiltere ülkeleri ile Suriye, Ürdün, Gürcistan , Azerbaycan, Türkmenistan ve Özbekistan ülkelerine sürekli ve düzenli olarak taşıma yapan Fidanlı Uluslarası Taş Tic.Ltd. Şirketi 50 araçtan oluşan filosunu yenileme çalışmaları dahilinde 20 araçlık sözleşme imzalayarak, ilk parti olan 10 adet aracı İmam Kayalıoğulları tesislerinde teslim aldı. Gerçekleşen teslimat törenine Renault Trucks Genel Müdürü Dominique Pollien, Satış Direktörü Ömer Bursalıoğlu, Satış Müdürü Tolga Küçükyumuk Renault Trucks Türkiye’yi temsilen katıldı. İmam Kayalıoğlu Otomotiv Yönetim Kurulu Üyesi Mehmet Yılankıran, Otomotiv Koordinatörü Faruk Yıldırım ve Genel Müdür Ahmet Daşar’ın katıldığı teslimat töreninde Fidanlı Nakliyat Firma Sahibi Salih Mışraklı’ya 20 araçlık siparişin ilk teslimatı olan 10 adet araç teslim edildi.

STörende konuşan Fidan Uluslarası Nakliyat Sahibi Salih Mışraklı “Filo yenileme çalışmalarımız sırasına yapmış olduğumuz araştırmalar neticesinde tercihimizi, Renault Trucks yönünde kullandık. Firma kalite politikamız gereği bütün faaliyetlerimizde müşteri memnuniyetini gözönünde tuttuğumuz ve bu doğrultuda ulusal ve uluslar arası kabul edilmiş değer ve standartlara uygun ürün ve hizmet sunduğumuz için, kurulduğumuz yıl olan 1994 yılında bu yana araç filomuzu her zaman günün şartlarına uygun tutmayı hedefliyoruz. Yeni Euro 5 araçlarımızla, yakın tasarrufunun yanısıra, uluslar arası arane da rekabetçiliğimizi koruyacağımıza inanıyoruz” dedi.

Törene katılan Renault Trucks Türkiye Genel Müdürü Dominique Pollien ise, İmam Kayalıoğulları Otomotiv’in Bölgesindeki başarılarını överek "Fidan Nakliyat’ı seçiminden dolayı kutluyorum, filolardaki en büyük maliyet olan yakıtta sağladığımız tasarrufların avantajından Euro 5 motor ayrıcalığı ile yararlanma kararları kendilerine uluslarası nakliyat arenasında gerçekten büyük rekabetçi fırsatlar yaratacaktır" dedi.