Haberler


 

04.10.2010

RENAULT TRUCKS’LAR BALIK NAKLİYATINDA DA LİDER…

RENAULT TRUCKS TRABZON BAYİSİ ÖMER EKBİÇ OTOMOTİV’DEN DENİZER BALIKÇILIK’A TESLİMAT

BALIK NAKLİYATINDA DA LİDERTrabzon Bölgesinin, Yurtiçi ve Yurtdışı balık ve fındık nakliyatında lider firmalarından olan Denizer Balıkçılık, filosunu 4 adet Renault Trucks Premium 430.19 T araç alarak güçlendirdi. Trabzon Ömer Ekbiç Servis Tesislerinde yapılan teslimat törenine Denizer Nakliyat’ın Firma Sahibi Recep Denizer’in yanısıra, Renault Trucks Türkiye’yi temsilen Bölge Müdürü Kıvanç Kızılkaya, Ömer Ekbiç Otomotiv’den ise Şube Müdürü Deniz Çetinkaya katıldı.

Denizer Balıkçılık Nakliyat firmasının sahibi Recep Denizer törende yaptığı konuşmada "Bölgede artan Renault Trucks araçları bizi bu alıma yöneltti. Özellikle araçların yakıtta cimri olmasının ve verilen servis hizmetlerinin kalitesi bizim için yeni bir marka olan Renault Trucks’lara yönelmemizi etkiledi. Araçlardan gerçekten beklentilerimizi karşılayacak performansları gözlemlersek, önümüzdeki yatırımlarımızda da tek bir marka ile devam etme planlarımız kapsamında Renault Trucks’ın daha şanslı olacağını düşünüyorum" dedi.

Ömer Ekbiç Otomotiv Şube Müdürü Deniz Çetinkaya ise Denizer Balıkçılık’ın tercihinin bölgelerinde çok iyi bir referans olacağına inandıklarını belirterek "Renault Trucks olarak son iki yıldır özellikle Trabzon bölgesinde yakıt sarfiyatı ve servis hizmetlerimizdeki ayrıcalıklarımızın faydalarını her geçen gün artarak gözlüyoruz. Bölgemizde yol şartlarının ağır olması sebebi ile hem yakıtta cimri, hem de dayanıklı araçlar tercih ediliyor, bizler Renault Trucks Türkiye olarak taşımacılık sektörü ile ilgilenen müşterilerimize müşterilerimizin bu taleplerini 430 ve 460 beygirlik araçlarımızla müşterilerimize sunuyor ve servisimizin kalitesini her geçen gün arttırarak, bölgemizde müşterilere dönük beraber bir iş ortaklığı geliştiriyoruz" dedi...