Haberler


 

21.09.2010

ANTALYA RENAULT TRUCKS BAYİSİ AS-SAR OTOMOTİV TESLİMATLARINA HIZ KESMEDEN DEVAM EDİYOR...

AĞIR VASITA GAMINDA ANTALYA VE BÖLGESİNDE Renault Trucks MARKASI İLE SATIŞ VE SERVİS HİZMETİ VEREN AS-SAR OTOMOTİV BÖLGESİNDEKİ LİDERLİĞİNİ KARARLILIKLA SÜRDÜRÜYOR

Antalya Renault Trucks Bayisi AS-SAR OtomotivAğustos ayındaki teslimatlarını gerçekleştiren firma bölgedeki nakliye firmaları ile olan işbirliğini sürdürüyor. Bölgenin önemli nakliye firmalarından olan Özmutlular Uluslarası Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. firmasına 24 adetlik Renault 460.19 Euro 5 araçları firma sahibi Mustafa Özmutlu’ya ilk 8 adedini As-sar otomotiv işletme müdürü Hamdi KOTAY tarafından teslim edildi. Organizasyon esnasında bir açıklama yapan Hamdi KOTAY 2002 yılından 1 adetlik araç alımıyla Renault Trucks markasını tercih eden Özmutlu Uluslarası Nakliyat ve Lojistik Hizmetleri Tic. Ltd. Şti. firmasının şu an 32 adete ulaşan tamamı Renault Trucks araçlardan oluşan bir filoya sahip olduğunu ayrıca yeni kurulmuş olan Özmutlular firmasınında Renault Trucks markasını tercih edeceğini belirtti. Müşterilerine marka, bayi, servis memnuniyeti yaşatmayan firmaların son 3 yıldır önemli kan kayıpları yaşadığını belirten Kotay; Renault Trucks’un Türkiye’de yapmış olduğu yatırımlarla müşterilerine en iyi hizmeti verme yolunda önemli bir yol ayırımında olduğunu gösterdiğini belirtti.


Teslimatlarda 22 adet 460.19 Euro 5 araç bağlantısı yapan ME-SU Uluslarası nakliyat yönetim kurulu başkanı Sayın Mehmet Kaya ise ilk parti olan 10 Araçlık teslimat töreninde yaptığı konuşmada, 2009 yılında almış olduğumuz 1 adet 450.19 4x2 çekiciden memnun kaldık, kullanım maliyeti açısından en düşük giderlere sahip olan Renault markasıyla yeni 22 araçla yolumuza devam etme kararı aldık; dedi.

Ağır vasıta gamında Antalya ve bölgesinde Renault Trucks markası ile satış ve servis hizmeti veren As-sar Otomotiv bölgesindeki liderliğini kararlılıkla sürdürüyor. Müşterilerine vermiş olduğu değer ve 7/24 müşteri memnuniyeti odaklı olarak göstermiş olduğu servis hizmetiyle bunu hak ettiğini bir kez daha gösteren firma tercih edilen marka olmanın haklı gururunu yaşıyor.