Haberler


 

01.09.2010

ADANA ÖZGENÇ HAFRİYAT FİLOSUNU RENAULT TRUCKS’LA GENİŞLETİYOR...

İMAM KAYALIOĞULLARINDAN BİR TESLİMAT DAHA...

Renault Trucks Özgenç Hafriyat TeslimatAdana Bölgesinde kum, çakıl, inşaat sektörünün önde gelen isimlerinden olan Özgenç Hafriyat, filosunu 2 adet daha Renault Trucks Premium 430.19 araç katarak büyütüyor. İmam Kayalıoğulları Otomotiv’in Adana Plaza’da yapılan teslimat törenine Özgenç Nakliyat’tan firma sahibi Ekrem Genç ve oğlu Kasım Genç katılırken, İmam Kayalıoğulları’nı da Şube Müdürü İlker Erdal temsil etti.


Firma Sahibi Ekrem Genç Adana Plaza’da yapılan teslimat töreninde yaptığı konuşmada ”Yakıt tasarrufu ve servis hizmetlerinden dolayı Renault Trucks Euro 5 araçlarla devam etmeye karar verdik. Sağlamlık ve araç performansı verileri de bu kararımızda önemli bir etken ” dedi.

Renault Trucks bayisi İmam Kayalıoğulları Şube Müdürü İlker Erdal ise ”Bölgemizdeki diğer müşterilerimize örnek olacak bir potansiyele sahip bir firma olan Özgenç Hafriyat ile birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz, yeni araçlarından memnun kalarak, bir sonraki alımlarında da Renault Trucks’ı tercih edeceklerine güvenimiz tam” dedi.