Haberler


 

01.09.2010

RENAULT TRUCKS KONYA MOTORLU ARAÇLAR TESLİMAT

KONYA MOTORLU ARAÇLAR TİCARET'TEN 6 ADET RENAULT TRUCKS PREMIUM EURO 5 TESLİMATI...

Renault Trucks Konya Motorlu Araçlar Teslimatİç Anadolu ve Akdeniz bölgesinde, yaklaşık 150 adet araçlık filosu ve 350 çalışanı ile faaliyet gösteren Konya Çimento Ltd. Şti., ağırlıklı olarak hazır beton ve çimento nakliyesinde uzmanlaşmış şirketlerinden biri olma konumunu güçlendiriyor. Filosundaki toplam 25 adet Renault Trucks araca ilave olarak 6 adet Renault Trucks 430.19 4x2 İntarder’li Euro 5 ekledi. Konya Motorlu Araçlar Plaza’da yapılan teslimat törenine, Konya Çimento Genel Müdür Yrd. Ahmet Gözen, ve Hazır Beton Makine Bakım Müdürü Murat Özaltun katıldı. Konya Motorlu Araçlar Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Çelik ve Satış Müdürü Bülent Tutar’ın yanısıra teslimat töreninde Renault Trucks’ı Türkiye Bölge Müdürü Feridun Kısa temsil etti.


Teslimat Törenindeki konuşmasında Konya Çimento Genel Müdür Yardımcısı Ahmet Gözen ” Günümüz rekabet koşullarına uyum sağlamak amacı ile elimizdeki eski araçları satmak suretiyle yeni araçlarla ikame ediyoruz. 2010 yılı sonuna kadar ağırlıklı filo yenileme sürecimizi silobas dorse ve çekicilerde sürdüreceğiz. Yakıt tasarrufu ve servis hizmetleri Renault Trucks seçimimizdeki en önemli faktörler ” dedi.

Renault Trucks Bölge Müdürü Feridun Kısa ”Konya Bölgesinin en büyük filolarından birine sahip, Konya Çimento’ya teslimat yapmaktan gurur duyuyoruz, bayimiz Konya Motor Ticaret’in bu konudaki katkıları ve başarısı yadsınamaz. Eminiz ki, Renault Trucks’ların performansını ve yakıt tasarrufundaki liderliğini deneme şansına sahip olacak müşterimizin bundan sonraki alımlarında da tercihini bizden yana kullanacaktır.”