Haberler


 

04.08.2010

ANTALYA BÖLGESİNDE PAZAR LİDERİ RENAULT TRUCKS...

ANTALYA AS-SAR OTOMOTİV, RENAULT TRUCKS'IN BÖLGEDEKİ PAZAR LİDERLİĞİNİ FİLO TESLİMATLARIYLA PERÇİNLEDİ

ANTALYA AS-SAR OTOMOTİVAntalya bölgesinde 3 yıldır devam eden Pazar liderliğini artırarak sürdüren Renault Trucks Antalya bayisi As-sar Otomotiv son üç ayda müşterilerine teslim etmiş olduğu 70 araçla bölgedeki pazar payını artırarak sürdürmekte.


2000 yılından bu yana sürdürdükleri çalışmaların sonucu ve yansıması olarak bölgenin en önemli nakliye firmalarının Renault Trucks markasını tercih etmesinin nedenlerini açıklayan As-sar Otomotiv satış müdürü Murat UÇAKLI ‘’Nakliye sektörü müşterisi araç yatırımı yaparken bazı kriterleri çok önemsiyor. Bunlardan en önemlileri aracın kullanım maliyetinin düşüklüğü, satış sonrası servis hizmetinde markanın her zaman yanında olduğunu hissetmesi. Renault Trucks markası uzun yıllardan bu yana gelen bilgi ve tecrübesini Euro 5 araçlarda da göstermiş, nakliyede ana giderin akaryakıt gideri olduğunun bilinciyle pazarın en az yakıt tüketen araçlarını üretebilmek için büyük bir bütçeyle şu an pazara sunulan 430.19 Euro 5 ve Premum 460.19 Euro 5 araçları müşterilerimizin beğenisine sunmuştur.Bizlerde As-sar Otomotiv ekibi olarak bu ürünleri müşterilerimize en iyi şekilde anlatmaya çalışıp müşterilerimizin bizlere ve markaya olan güveniyle de 3 aylık periyotta bu rakamlara ulaşabildik.’’ dedi.

2010 yılı başından bu yana yaptıkları teslimatlar ile ilgili bilgi veren UÇAKLI, As-sar Otomotiv personeli olarak ‘’Güç Ve Konfor Sizinde Hakkınız’’ sloganıyla Renault Trucks markasını en iyi şekilde temsil etmeye devam edeceklerini belirtti.